TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prime/Rid/Beast Hunters figure

+18
divljasvinja
Ivores
g2k
GIGANTUSful
Ironyhide
OPTIMUS_PRIME
Razorclaw
roller
Sammael
Danilko
Evil'Con
kaznove
coa sensei
Aerialbot
buzer
skubi
scan1
petey.pjano
22 posters

Page 16 of 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by scan1 Sat Jan 12, 2013 8:03 pm

http://bbs.78dm.net/forum.php?mod=viewthread&tid=229257&extra=page%3D1

novi prajm


ne znam, baš mu malo fali da bude odličan. silueta (proporcije) mi se sviđa, samo da mu je bolja glava i da nisu zelena stakla kabine nego plava.
scan1
scan1
Član kluba

Broj poruka : 2389
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 40
Lokacija : Niš

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Evil'Con Sat Jan 12, 2013 9:31 pm

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 220649op4ibyamyun1ppgd_1358019411

Vidi se napredak. Samo neka nastave tako.
Evil'Con
Evil'Con

Broj poruka : 739
Datum upisa : 2011-12-31
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 12:54 am

brate mili! tog gundam optimusa moram da nabavim

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 1:03 am

http://bbs.78dm.net/forum.php?mod=viewthread&tid=229080&extra=page%3D1

a bogami i predaking je extra! kako ludacki dobro odradjena glava! beast mod je krs al realno niko ga nikad nece drzati tako

znaci taman kad mislim da cu konacno iskulirati malo sa transformersima izbace nesto sto me odusevi, ne da mi se Smile

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by kaznove Sun Jan 13, 2013 1:12 am

Dobar je, dobar dizajn, imao sam utisak da ce on biti jedini predakon koji ce da mi se svidi..interesuje me da vidim detaljniju i vecu verziju, valjda lider il tako nesto, koja je najavljena, posto mislim da ima dost aprostora za detalje..plus to ce biti prvi lider u prajm liniji
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Aerialbot Sun Jan 13, 2013 10:40 am

Kakvo vnago , mogu da razumem da se klincima svidja al vama dvojci matoraca ufff nikako ,beast mode je debilan a faca ko deda neki slogirani

Teska abominacija Mad,zgadio mi se i onaj stari Prime koji je i licio na nesto
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 10:59 am

Daj ne preteruj Aerialbot-e pa šta ako nam se sviđa to mi tako mislimo ne teramo te da isto tako misliš. Meni se sviđa jer izgleda poprilično Bad-ass da glava je meh, ali malo pok gline će to da sredi, a kao kamion izgleda kao da je izašao iz nekog apokaliptičnog filma da gazi zombi robote witch i like Smile. I izgleda da je dobro artikulisan zato ja mislim da je okej sa mog vida i perspektive.

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Aerialbot Sun Jan 13, 2013 11:04 am

Iz mog ugla je odvratan i uopste ne preterujem i nikog ja ne teram da misli kao ja , odakle ti to Wink
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 11:05 am

Eh pa dobro Very Happy

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Danilko Sun Jan 13, 2013 11:25 am

Predaking je i meni tesko skrnavljenje g1 lika,a s druge strane izgleda kao meduza iz grcke mitologije,kad ga vidim skamenim se Razz Defitinivno su uspeli da sjebu skroz dizajn likova do koske iz prva dva serijala sto znaci da ja ne gleadam dalje...
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 11:29 am

Meduza? I šta mu fali.

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Aerialbot Sun Jan 13, 2013 11:34 am

Predaking Versace blue jeans Very Happy
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Danilko Sun Jan 13, 2013 11:38 am

@ ivanprime: Po mom misljenju mogo toga mu fali,ali to ne znaci da ostali treba da se sloze sa mnom,to je ipak samo moje misljenje Smile Ako se tebi svidja onda je to skroz ok Smile To sto sam ja zadrti g1 fan ne znaci da moras da budes i ti Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Danilko Sun Jan 13, 2013 11:42 am

Evil'Con wrote:Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 220649op4ibyamyun1ppgd_1358019411

Vidi se napredak. Samo neka nastave tako.

Da,odlicno je to sto su povecali figure,nadam se i ja da ce taj trend da se nastavi. Samo ne mogu da se otmem utisku da mi je stari prajm mnogo bolji,ovaj novi mi izgleda kao neki jeftini KO kog sam imao ko klinac. Opet samo moje misljenje no hard filings Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 11:43 am

Ma ne uredu je nego me zanima kako ti izgleda na Meduzu ona je žena sa zmijama na glavi i pretvara sve u kamen kada je gledaju u oči, a ne zmaj to je sve izvini ako misliš da sam se naljutio Very Happy

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Danilko Sun Jan 13, 2013 11:47 am

glava mi bas tako izgleda. Smile Ok je sinko,ne moras da se izvinjavas Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by scan1 Sun Jan 13, 2013 12:37 pm

Od ovoga Optimusa može da se napravi nenadjebivi custom, samo nije baš jeftina figura za zezanciju.
scan1
scan1
Član kluba

Broj poruka : 2389
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 40
Lokacija : Niš

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Sun Jan 13, 2013 12:39 pm

Možda bi bio dobar Nemisis Prime.

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Sammael Sun Jan 13, 2013 12:42 pm

Prvi Optimus mi je mnogo vukao na Bayformers Optimusa, ovaj baš vuče na Animated Optimusa.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Danilko Sun Jan 13, 2013 12:54 pm

Bas tako.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by g2k Sun Jan 13, 2013 1:04 pm

po mom skromnom misljenju ovaj novi prajm totalno odstupa od dizajna koji furaju sa Prime i izgleda nesto izmedju Prime i FOC linije,transformacija mu je ubitacno laka ruke iza glave,noge ispod skoro ko activator a alt mode isto tako ni na nebu ni na zemlji,ne lici ni na jedno zemaljsko vozilo a nemoze se reci ni da je neko sajbertronsko,plus za ovaj mold bi bio velicina i to sto su se otarasili onih mech tch-powerizera,a ovo bi tako lako mogao da bude ultra magnus,samo ofarbati ove crvene delove u plavo i eto ga,cak ima i nagovestaj dela koji strci na naramenicama na gore....predaking i nije tako los ali mislim da ce svi cekati Lidera Wink
g2k
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by kaznove Sun Jan 13, 2013 2:38 pm

Tako je, magnus! i glava mi mnogo vise lici na magnusa nego na prajma, ovo su uradili da bi izmuzli mold, kao sa foc prajmom p aonda magnus, koji je realno ko stvoren za taj dizajn
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Wed Jan 16, 2013 8:39 am

Bombshell nuf said Very Happy
http://www.seibertron.com/transformers/news/first-look-at-transformers-prime-beast-hunters-cyberverse-commander-hardshell/26562/

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Wed Jan 16, 2013 10:04 am

Transformers: Prime - Beast Hunters Deluxe BULKHEAD


https://www.youtube.com/watch?v=v1uU6MImHho

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Guest Wed Jan 16, 2013 1:37 pm

bulkhead je mnoogo sladak! Smile

Guest
Guest


Back to top Go down

Prime/Rid/Beast Hunters figure - Page 16 Empty Re: Prime/Rid/Beast Hunters figure

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum