TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde kupiti figure preko Interneta?

+18
Ptirle
ortodox1
roller
NemesisSentinel
gvajmo
kaznove
dem6n6vic
zecijauskas
Aerialbot
Canegor
divljasvinja
Razorclaw
skubi
petey.pjano
Danilko
buzer
scan1
Sammael
22 posters

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by dem6n6vic Sun Aug 17, 2014 10:13 pm

I dal neko zna di bi mogao da se uzme onj Starcats rescue team?Sir toys ne isporucuje nigde u okruzenju..
dem6n6vic
dem6n6vic
Član kluba

Broj poruka : 575
Datum upisa : 2013-01-24
Godina : 42
Lokacija : Jurija Gagarina 194/67

http://www.dimorf.net

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Sun Feb 08, 2015 11:53 pm

Dobio sam informaciju od TFSource-a da više ne mogu da markiraju pakete. Tražio sam pojašnjenje, nadam se da ću ga i dobiti i eventualno uspeti da nešto ispregovaram, ako ne, onda mora da se traži nova opcija... dal Chosen Prime ili nešto drugo, videću.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by skubi Mon Feb 09, 2015 4:39 am

Pitam ovako informativno shta znachi markirati?
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Danilko Mon Feb 09, 2015 6:13 am

Da stave manju cenu na deklaraciju nego sto zapravo jeste, da ove nase derikoze ne bi cepali carinu.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Canegor Mon Feb 09, 2015 9:59 am

Sammael wrote:Dobio sam informaciju od TFSource-a da više ne mogu da markiraju pakete. Tražio sam pojašnjenje, nadam se da ću ga i dobiti i eventualno uspeti da nešto ispregovaram, ako ne, onda mora da se traži nova opcija... dal Chosen Prime ili nešto drugo, videću.
Uf...ako je tako onda je to bas tuzan dan. Jos imam veliki stack tamo trenutno. Sad
Canegor
Canegor
Član kluba

Broj poruka : 637
Datum upisa : 2014-02-26
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Mon Feb 09, 2015 10:04 am

We are no longer able to mark International shipments as ‘gifts’ on International Customs forms.
Proceeding forward, all International shipments shall be identified as “Merchandise”, with the full order value (minus shipping and handling charges) declared on the Customs form.
We remind you that TFsource is not responsible for any customs duties, fees, or taxes charged to the customer by their local government from the importation of these products.
We thank you in advance for your understanding and continued patronage.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Canegor Mon Feb 09, 2015 11:17 am

Nista onda, da se spremim za jedan jak finasijski udar - Evica i Dragica ima da mi djuskaju oko paketa... Sad
Canegor
Canegor
Član kluba

Broj poruka : 637
Datum upisa : 2014-02-26
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Mon Feb 09, 2015 11:22 am

Videćemo šta će mi odgovoriti na set pitanja koja sam im postavio...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by skubi Mon Feb 09, 2015 2:15 pm

Bash me zanima shta/ko je iza toga.
javi
bash je losh trip
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Mon Feb 09, 2015 2:29 pm

Moguće da ih je BBTS prijavio poreskoj ili tako nešto...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by buzer Mon Feb 09, 2015 6:49 pm

Pre bih rekao da ih mrzi. . .
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by kaznove Mon Feb 09, 2015 8:57 pm

skubi wrote:Pitam ovako informativno shta znachi markirati?

Dodavati marker u sve vrste naftnih derivata Very Happy
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by buzer Mon Feb 09, 2015 11:45 pm

Vidi ga odskorašnji putnik namernik što obilazi razna mesta širom majke Srbije. . . Smile
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by kaznove Tue Feb 10, 2015 12:35 am

putujucu cirkus Smile
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by buzer Tue Feb 10, 2015 12:53 am

Nešto slično kao mi u subotu. . . Smile
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Tue Feb 10, 2015 9:23 pm

Uspeo da ubedim TFSource da markiraju ovaj poslednji paket (zaista ne mislim da ih mrzi, iz mailova bih rekao da im je neko - možda neki novi supervizor, revizor, knjigovodstvo, poreska, pravna služba, jbm li ga - naredio da to više ne rade).

Na dalje ću svakako smanjiti naručivanje od njih, a za ono što ipak bude išlo moram da nađem nekoga u Americi ko će hteti da prima pakete i onda prosleđuje...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by buzer Tue Feb 10, 2015 11:50 pm

Nikad nisam ni sumljao u tebe, Sammael-e. . . Smile
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by gvajmo Thu Feb 12, 2015 5:55 pm

http://www.tfselect.com/


naleteo sam na ovaj sajt, kliknuo na blitza generations, salju za Srbiju za njega konkretno je 15 dolara slanje.
gvajmo
gvajmo

Broj poruka : 1062
Datum upisa : 2012-10-04

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by dem6n6vic Wed Mar 04, 2015 1:22 pm

da vas sacekam za uplatu mogu ali da saljem pouzecem ne

3 puta su me prevarili pa sam platila duplu postarinu

vrednost igracke 43 postarina 150,pa ako se vrati jos toliko 300 dinara

izvinite ali vise ne saljem ni bratu rodjenom pouzecem

unapred hvala na razumevanju

srdacan pozdrav




Limundo naravno-vanillasky
dem6n6vic
dem6n6vic
Član kluba

Broj poruka : 575
Datum upisa : 2013-01-24
Godina : 42
Lokacija : Jurija Gagarina 194/67

http://www.dimorf.net

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by gvajmo Wed Mar 04, 2015 5:10 pm

hahaha jos nisi to preuzeo? Very Happy
gvajmo
gvajmo

Broj poruka : 1062
Datum upisa : 2012-10-04

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Thu Apr 02, 2015 6:21 pm

Preporuka za ovog japanskog eBay prodavca: http://stores.ebay.com/sukiyakijapanusa/?_dmd=2&_nkw=transformers

Treba mu malo vremena da pošalje, ali šalje registrovanom poštom i free shipping za sve.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Thu Nov 26, 2015 8:13 pm

Ko hoće, evo vam prilike da dođete do ove figure po sjajnoj ceni: http://tfsource.com/masterpiece/mp-18b-blue-bluestreak/
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by NemesisSentinel Tue Dec 22, 2015 6:56 pm

Guest wrote:Jel iko nešto naručio sa kpow toys? Zanima me ako neko naručio dali je pametno da se tamo kupuje.


http://www.kapow-toys.com/




Ja sam od njih narucio dva puta: jedom Takara Legends Ultra Magnusa, drugi put Takara Legends Gelshark. Lociran sam u Britaniji i shipping nije preskup, doduse za Srbiju znam da su cene blagi uzas...

Magnus je stigao za dva-tri dana, bez problema (sjajna figura, ne mogu dovoljno da je preporucim)

Naime, oni su predali Gelsharka Royal mailu, ali su ih ovi negde zaturili i to izgubili, okrivili na Kapow i ostavili mene bez dragocene letece ajkule Mad

Ja sam to Kapow-u rekao, i oni su kontaktirali Royal Mail. Moram da napomenem da se Kapow maksimalno potrudio da mi pomogne, pisao sam im tone mejlova, i oni su mi odgovorili na svaki sa krajnje prijatnim tonom, zeljni da pomognu, sa obzirom na to da nisu ispunili posiljku, iako to nije njihova krivica. Da se na neki nacin oduze, dali su mi da izaberem nesto u tom cenovnom rangu plus pet funti i oni ce to odmah da mi posalju.

Sve u svemu, ne mogu da se zalim, nisu ljudi krivi, a plus Magnus je stigao za dva dana tako da su po tom pitanju super.

Preporucio bi ih svima Very Happy
NemesisSentinel
NemesisSentinel

Broj poruka : 7
Datum upisa : 2014-01-24

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by NemesisSentinel Tue Dec 22, 2015 9:52 pm

Sammael wrote:Dobio sam informaciju od TFSource-a da više ne mogu da markiraju pakete. Tražio sam pojašnjenje, nadam se da ću ga i dobiti i eventualno uspeti da nešto ispregovaram, ako ne, onda mora da se traži nova opcija... dal Chosen Prime ili nešto drugo, videću.


Ima li odgovora od TFSource-a u vezi ovog markranja? Meni su oni malo skupi sto se tice shippinga, ne znam kako je vama ovo...
NemesisSentinel
NemesisSentinel

Broj poruka : 7
Datum upisa : 2014-01-24

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Tue Dec 22, 2015 10:37 pm

Ne može se više tražiti markiranje (sad su ukinuli i polje za napomenu prilikom pravljenja porudžbine), ali su meni samoinicijativno markirali nekoliko paketa ove godine. Shipping je OK za porudžbine preko 150 dolara, naročito ako su baš velike, ali onda je veliki i rizik od carinjenja...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 3 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum