TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde kupiti figure preko Interneta?

+18
Ptirle
ortodox1
roller
NemesisSentinel
gvajmo
kaznove
dem6n6vic
zecijauskas
Aerialbot
Canegor
divljasvinja
Razorclaw
skubi
petey.pjano
Danilko
buzer
scan1
Sammael
22 posters

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Fri Feb 10, 2017 7:16 am

Chimungmung se lagano gasi, novi sajt (isti vlasnik) je robotoybase.com

Svakako najlakše je da Toniju pošalješ mail s tim šta ti treba i instrukcijama za slanje pa će ti on reći koliko je slanje i koje su opcije: info@robotoybase.com
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Ptirle Fri Feb 10, 2017 9:34 am

Ok, hvala Sammael
Ptirle
Ptirle

Broj poruka : 297
Datum upisa : 2013-03-07
Godina : 37

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Ptirle Tue Feb 21, 2017 12:45 pm

Neko kupovao ovde? Da li su pouzdani?

www.lunartoystore.com
Ptirle
Ptirle

Broj poruka : 297
Datum upisa : 2013-03-07
Godina : 37

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Aerialbot Tue Feb 21, 2017 2:39 pm

Ja prvi put cujem za njih
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by kelebrimbor Tue Feb 21, 2017 2:41 pm

i ja
mada mi deluju korektno tj. sajt deluje ozbiljno
cene su im malo jace
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Ptirle Tue Feb 21, 2017 5:56 pm

Prowl i Bluestreak su jeftini, sa shipom oko 80-82$. Nego kada odem na checkout, ne racuna ship. Stoji samo da se plati 60$...
Ptirle
Ptirle

Broj poruka : 297
Datum upisa : 2013-03-07
Godina : 37

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Aerialbot Tue Feb 21, 2017 7:38 pm

Ne znam sta da ti kazem,to meni ne zvuci nesto jeftino ako je 80-82usd
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Ptirle Tue Feb 21, 2017 8:25 pm

pa jbmlg s obzirom da ga samo ima na bbts i chimungu... Ovde mozda i ne lupaju carinu.
Ptirle
Ptirle

Broj poruka : 297
Datum upisa : 2013-03-07
Godina : 37

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Aerialbot Tue Feb 21, 2017 8:33 pm

Probaj Ebay
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by ortodox1 Sun Feb 26, 2017 1:59 am

E drustvo, jedno pitanje...
Povezao sam se sa jednim Kinezom i mozda mogu naruciti TF MP preko njihovog TAOBAO sajta. Konvertovao sam cene i dosta je jeftinije nego BBTS. Seeker/i su neverovatno jeftini a nisu KBB, cak i oni su oko 40 eura. Sta mislite o tom sajtu da kupujem tamo?
ortodox1
ortodox1

Broj poruka : 130
Datum upisa : 2016-07-23
Godina : 37
Lokacija : Krusevac

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by kelebrimbor Sun Feb 26, 2017 4:45 am

Evo prijavljujem se i ja da kupujem sa tobom! 
Sto se mene tice, to ti je sema iz snova
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Danilko Sun Feb 26, 2017 7:00 am

Velika je sansa da su KO ako su tako jeftini. Ako ti to ne smeta samo napred onda Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by zecijauskas Sun Feb 26, 2017 7:48 am

BAs tako, to su mi bas male cene, ovako da ih havatas polovne, u dobroom stanju ne moze da ubde ispod 70 ili 80 eur. Proverio bih jos jednom o cemu se radi.
zecijauskas
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1656
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 39
Lokacija : Beograd

http://www.zeci.me

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Sun Feb 26, 2017 7:54 am

ortodox1 wrote:E drustvo, jedno pitanje...
Povezao sam se sa jednim Kinezom i mozda mogu naruciti TF MP preko njihovog TAOBAO sajta. Konvertovao sam cene i dosta je jeftinije nego BBTS. Seeker/i su neverovatno jeftini a nisu KBB, cak i oni su oko 40 eura. Sta mislite o tom sajtu da kupujem tamo?
Nema nikakve šanse da su original seekeri 40 EUR. Pre 2-3 godine moglo je da se desi da za te pare dobiješ neke factory reject varijante koje nisu prošle QA, ali su od tada Hasbro i Takara povećali bezbednost i već dugo toga nema na tržištu.

Uzmi u obzir da je Taobao predviđen samo za Kineze (za razliku od AliExpressa), tako da ako odradiš neku kupovinu i nešto pođe po zlu nećeš imati nikakvu zaštitu u smislu vraćanja para ako bude nekih problema.

Na tvom mestu probao bih da uzmem nešto sitno od 10-20 eur pa ako i ne stigne ili dobiješ ciglu u paketu neće ti biti toliko žao.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by ortodox1 Sun Feb 26, 2017 12:49 pm

Sammael wrote:
ortodox1 wrote:E drustvo, jedno pitanje...
Povezao sam se sa jednim Kinezom i mozda mogu naruciti TF MP preko njihovog TAOBAO sajta. Konvertovao sam cene i dosta je jeftinije nego BBTS. Seeker/i su neverovatno jeftini a nisu KBB, cak i oni su oko 40 eura. Sta mislite o tom sajtu da kupujem tamo?
Nema nikakve šanse da su original seekeri 40 EUR. Pre 2-3 godine moglo je da se desi da za te pare dobiješ neke factory reject varijante koje nisu prošle QA, ali su od tada Hasbro i Takara povećali bezbednost i već dugo toga nema na tržištu.

Uzmi u obzir da je Taobao predviđen samo za Kineze (za razliku od AliExpressa), tako da ako odradiš neku kupovinu i nešto pođe po zlu nećeš imati nikakvu zaštitu u smislu vraćanja para ako bude nekih problema.

Na tvom mestu probao bih da uzmem nešto sitno od 10-20 eur pa ako i ne stigne ili dobiješ ciglu u paketu neće ti biti toliko žao.
Nismo se razumeli, ovako stoje stvari. Ja sam razredni staresina jednom decaku cija majka radi sa Kinezima. Nista ja ne bih narucivao na svoje ime, taj Kinez bi kupio od Kineza pa slikao fotografije, zatim bi ih prosledio majci tog momka pa ona meni. Ako je to to onda on salje njoj. Ja kad stigne njoj u Srbiju otvaram paket pa joj na ruke placam. Nema rizika. E sad KBB seekeri su oko 40 eura na taobao, originali, bar oni koji se izdaju kao originali oko 130/150, sto je znatno manje od 250 dolara koliko se krece
MP-11T Thundercracker na ebay.
Moje pitanje se odnosilo na originalnost, odnosno znam da KBB seekeri se pakuju u obicne kartonske kutije, a Takara u vec prepoznatljive. Da li ima KO varijanta sikera u originalnom Takara kutijama za MP 11 moldove sikera?
ortodox1
ortodox1

Broj poruka : 130
Datum upisa : 2016-07-23
Godina : 37
Lokacija : Krusevac

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Danilko Sun Feb 26, 2017 2:03 pm

Kratko i jasno, ima. Smile pazi sta kupujes ako zelis original da te ne oderu. A ako ti nije bitno onda uzimaj i ne pitaj. Cene su vise nego privlacne.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by ortodox1 Sun Feb 26, 2017 2:32 pm

Hvala Danilo, to me je zanimalo, posto sam samo kupovao preko BBTSa, nisam se bojao KO varijanti. Ja sam uvek za autenticne stvari, mozda kupim Skywarp/a preko BBTS/a a Thundera Hasbro varijantu posto je i ona u MP 11 moldu, jer Takarinog poodavno nema. Hvala jos jednom.
ortodox1
ortodox1

Broj poruka : 130
Datum upisa : 2016-07-23
Godina : 37
Lokacija : Krusevac

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Ptirle Thu Jun 22, 2017 1:19 pm

Prodao bi neke movie figure iz 2007 i one reissue g1, pa me zanima od koliko do koliko se krecu?  Smile
hvala
Ptirle
Ptirle

Broj poruka : 297
Datum upisa : 2013-03-07
Godina : 37

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sammael Thu Jun 22, 2017 1:32 pm

Najbolje vidi cene na www.transformerland.com pa onda računaj da ovde ide nešto manje od toga (realno).
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Danilko Thu Jun 22, 2017 3:10 pm

Ptirle wrote:Prodao bi neke movie figure iz 2007 i one reissue g1, pa me zanima od koliko do koliko se krecu?  Smile
hvala

Ja sam zaintereosvan za neke G1 Reissue. Posalji mi spisak svih koje imas pa mozemo neki dil da napravimo. Dacu ti bolju ponudu od TFlanda sigurno.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Ptirle Fri May 18, 2018 6:01 pm

Bbts ship bez trackinga... jel neko narucivao ovako i dal mu se mozda zagubili neki paketi tako,
 pu, pu!  Question
Ptirle
Ptirle

Broj poruka : 297
Datum upisa : 2013-03-07
Godina : 37

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by kelebrimbor Fri May 18, 2018 6:17 pm

Ja uzeo tako mp10
Čekao jedno tri nedelje. Deset puta izgoreo, i rekao sebi: nikad više tako
Da može da se izgubi, verovatno može, ali nisam čuo da se desilo bilo kome
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by tfikac Sun Jul 28, 2019 10:14 am

Jel iko nešto naručio sa https://order.mandarake.co.jp
pozzzzz
tfikac
tfikac

Broj poruka : 552
Datum upisa : 2012-08-15
Godina : 40
Lokacija : kikinda

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Danilko Sun Sep 01, 2019 7:05 pm

Ja sam uzimao tamo preko saltera. Sasvim su koretni.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Gde kupiti figure preko Interneta? - Page 5 Empty Re: Gde kupiti figure preko Interneta?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum