TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

divljasvinjina kolekcija

+19
miljenko91
zecijauskas
tfikac
OPTIMUS_PRIME
Ivores
yy22
kaznove
ZelenoDjubreIzBoce
buzer
coa sensei
Razorclaw
g2k
Danilko
Cool Tables
Sammael
scan1
skubi
Aerialbot
divljasvinja
23 posters

Page 20 of 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Sammael Sun Dec 07, 2014 12:36 am

Izgleda da će morati lanac na ogradu...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Sun Dec 07, 2014 1:04 am

Danilko wrote:DS dopada mi se raznovrsnost! Objasnjava kolekcija. Nije sve u brojkama! Smile Inace RiD Optimus je M A J K A! Video ga kad ga doneo CT u bg na izlozbu. Svaka cast!

ima previse toga (pre)dobrog u ovih 30g da bi se choek ogranicavao na jednu seriju.... Smile
Cak je i postavljeno sve dobrim dijelom izmiksano......
...a za RiD Optimusa, nemam sta vise reci a da nisam vec rekao. Men toliko dobar da je bio jedina figura koju sam imao duplu na displeju, po jedan za svaki robot mod.
Jedan od te dvojice je taj kojeg si vidio na izlozbi....
A tek Omega Prime kombinacija, augh....

@buzer:
ajoj, stvarno si ga ureko! Odmah mi nagoni proradili, skocio adrenalin na sam spomen nestalog klinca..... cyclops
Jel im dajes da se (kontrolirano) poigraju s necim tu i tamo? Otpusta napetost, poprilicno......
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by kaznove Sun Dec 07, 2014 2:47 am

buzer wrote:Zamisli, kad već to pominješ i kad sam ja urekao i predvideo nesvesno svoju situaciju, ovaj moj mlađi dok sam bio većeras na treningu i dok je Histericons bio kupatilu, sklonio ogradu sa stepeništa(barijera za njih), popeo se uz stepenište(upućeni znaju da su vrlo nezgodne i da je to ozbiljna akvizicija), uzeo jednu od kutija, reissue Jazz i uzeo jedan od ključeva iz brave od vitrine i vileneo po gornjoj etaži, da bi posle par minuta Ana-žena mi, izvalila gde je i šta radi.  Srčka što nas nioje strefila, mene iz dva razloga. . . Shocked


Krenulo je..

Vlado spremi se, ja ne mogu sve da ih prihvatim
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Sun Dec 07, 2014 8:15 am

kaznove wrote:
Krenulo je..

Vlado spremi se, ja ne mogu sve da ih prihvatim


Evakuacija..?
Very Happy
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by buzer Sun Dec 07, 2014 9:13 am

Duvaj ga, Pico. . . Smile

@DS
Naravno da ne! What a Face
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Sun Dec 07, 2014 6:29 pm

buzer wrote:
@DS
Naravno da ne! What a Face

Doziraj im igracke lagano, uz kontrolu i nadzor, i biche sve oke......izbjeci ces puno gore posljedice.

Kao i sa svakom drugom drogom......  Cool
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by miljenko91 Sun Dec 07, 2014 8:40 pm

Kolekcija......sto reci, bez komentara.....svaka cas, prekrasno izgledaju ovako svi skupa i izlozeni Shocked, bas covik postane ljubomoran :DDD , nadam se jednom posjetu kad dodem gori.....Smile))))
miljenko91
miljenko91

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-10-14

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Mon Dec 08, 2014 8:29 pm

Gracias, shjor Smile

Evo, sad kad mi je sve vise-manje pri ruci, da odradim jos jedan KOLEKSHN HAJLAJT koji je vec dugo u planu, ali nikako da se desi....

Znatan broj ljudi je ugrabio obog momcica, ali je nekako ispao generalno presucen......a mene je, naprotiv, TOTALNO odusevio istog trena kad sam ga izvadio iz pakiranja (jos onda kad je bio aktualan), i odusevljava me do danas Smile
Za one koji nisu upoznati, po meni izuzetan primjer vrhunski promisljene TF figure:

SEA SPRAY (Transformers 2010 voyager (RTS), 2010.)

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1887_zps28840c14

Plovila za alt-mod desavaju se nenormalno rijetko, tako da su mi u pravilu jako dragi za vidjeti, i to je automatski plus. Debeli plus.
Super-kompaktan hoverkraft, s izvrsnim detaljima (tekstura na zracnom jastuku je genijalna), i spustajucom utovarnom rampom straga za drugu figuru scout velicine:

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1889_zpscfd2d405

Nemam (vise) Breachera koji perfektno pashe otraga, imati ga samo da bih ga ukrcavao na Sea Spraya u ovom modu mi nije bio dovoljan razlog za zadrzavanje.....pa evo slucajnog prolaznika kao statista Very Happy

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1890_zpsc3f2fd76

Penjalice sluze kao C-klipovi za kacenje dodatnog oruzja, ako netko tako zeli.


Transformacija super-zanimljiva.....mastovito zamisljena, i vrhunski izvedena.
Ono sto je najdivnije jest da je robot-mod YEBENI oklopljeni RONIOC! cheers

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1891_zpsa684ec62

Proporcije odlicne, kombinacija boja po meni vrhunska. Perfektan detalj je glava u obliku ronilacke maske s cijevima za disanje (i peraja-krijesta bas daje na 'dinamici' headsculpta. Kibla prakticki NEMA, jer i ono malo sto ga ima ukomponirano je perfektno u robot-mod: propeleri hoverkrafta postaju pomocni podvodni pogon na ramenima, a dio zracnog jastuka koji se slozi na ledja oblikovan je kao boce sa zrakom!


divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1892_zps95e1321d

Ne znam za vas, ali meni je ovo preyebeno Very Happy
Detalj koji me TOTALNO oborio - kao da sve ovo nije bilo dovoljno sta se tice ronilacke tematike-  jest da su noge zamisljene da se tabani mogu ispruziti, i imaju flip-out PERAJE!

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1893_zps77d3181d

Da, cak su i projektili za launchere oblikovani kao harpuni podvodne puske. Fantazija I love you

Sve u svemu, po meni totalni vrh od figure.
Obozavam kad alt-mod i robot-mod korespondiraju jedan s drugim (zato mi je npr.  i X puta spomenuti RiD Optimus zakon, vatrogasno vozilo se pretvara u ogromnog vatrogasca), i kad nekako reflektiraju osobnost lika......bas kao da je sam izabrao svoj alt-mod koji mu po apsolutno svemu najvise pase., koji "jest" on.

Da, zaboravih - glava nije na boldzointu, vec na obicnoj rotaciji.....ali ima jos dodatni zglob u vratu koji mu omogucuje da gleda gore.
Citaj: gleda ispred dok pliva/roni.
Od figura koje imam, mozda jedina za koju bih bas htio onaj "nevidljivi" stalak da ga drzi u zraku:

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1894_zpsee3cd665

Fantasticno promisljena figura po svim aspektima, inspiracija dizajnera totalno curi van iz nje......
Vrh. I love you
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Cool Tables Mon Dec 08, 2014 8:40 pm

Odlična figura i odličan hajlajts
samo nastavi
Cool Tables
Cool Tables
Član kluba

Broj poruka : 864
Datum upisa : 2011-12-29
Godina : 41
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by g2k Mon Dec 08, 2014 9:06 pm

jesi probao dali "pluta" na vodi kad je u hoverkraft modu?  Very Happy
g2k
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Sammael Mon Dec 08, 2014 9:09 pm

Sjajna figura, još pamtim kad sam ga kupio u Jumbo Toys-u u Skoplju pre neku godinu. Osvežio mi je (turobno) službeno putavanje.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Aerialbot Mon Dec 08, 2014 9:38 pm

Uh jos se secam kad je matori buzera i mene obradovao haulom prvih generationsa i Hftd iz Atine.Posle se pojavio i u Bg-u
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by skubi Mon Dec 08, 2014 9:44 pm

kidanje kidanje kidanje

sjajan opis i super fotke

slazhem se sa svim shto si rekao!
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Tue Dec 09, 2014 12:10 am

ne znam jel pluta, nisam nikad dobio poriv da isprobam.....pretpostavljam da pluta kao cigla Cool
(imam i figura s onim fazonima strcaljki, gdje se napuni vode u ralje/oruzje, pa prska....ali nisam nikad ni to isprobavao, mislim da sam se s Kobra Khanom davnih dana  ispucao s tom debilanom za citav zivot Very Happy

Jep, opaka linija je ovo bila, i prkoleta steta da je bas tad upala.
Digao ovu bebu u Turbo Limacu, vratio se 2 dana nakon sta sam bio po Jazza i Tracksa...i za koji dan skupio pare za jos jednu turu, fino dosho, kadli ono Turbo Limac zatvoren. Trajno....propadoshe taman tad. Sad
a ja sav hepi nabrijan kako cu kuci s Highbrowom i onim mali đi-tu Prajmom...a umjesto na njih, naletio na resetke na vratima.....

Kakvi god da su bili, i na kojim god drogama da su visili nadlezni u TL-u za narucivanje figura, imali su izbor koji je tukao bilo koji danasnji TF-noseci ducan, i to tukao desetorostruko.
Nikad prezaljeni Limač...... Sad(
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Danilko Tue Dec 09, 2014 5:22 am

DS objasnio ko i uvek! Smile Odlicna figura! Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by zecijauskas Tue Dec 09, 2014 7:41 am

LJudi jel vas podseca Seaspray malo na ragbistu americkog u robot mode-e, posebno taj deo oko glave i trup? Inace odlicna figura, licno ne skupljam tu liniju i ne svidja mi se estetika ali je ovo odlicna figura, u alt mode da ga ofarbas u crveno i da se vratimo u period Cuvaraplaze:)
zecijauskas
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1656
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 39
Lokacija : Beograd

http://www.zeci.me

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by kelebrimbor Tue Dec 09, 2014 7:50 am

nikad prežaljeni turbo limac... 
tu uzeh hot roda, miraža i grimloka i taman kada sam napravio plan da uzmem i ostale... ubiše ih...
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by skubi Tue Dec 09, 2014 9:25 am

zecijauskas wrote:LJudi jel vas podseca Seaspray malo na ragbistu americkog u robot mode-e, posebno taj deo oko glave i trup?

haha ladno da!
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed Dec 10, 2014 6:15 pm

hehe, TF-Bejvoč krossover!
Taman za Botcon-set! Budite tiho, jer ce netko pomisliti da je to dobra ideja koju fanovi zele.... Very Happy
(ako se desi, predbiljezujem se za Pamelu koja se šhelforma u plutachu...)

@Danilko - ae, nema nista bez objasnjenja. Pretjeranog objasnjenja, al neka... Smile

@Kelebrimbor - to su bili dani, da.....kupovati Klasikse u normalnom ducanu. Jedan od najjacih filinga koje sam dozivio u ovom hobiju. Neo-G1 kao koncept je tek pocinjao, nesto nevidjeno...........milina I love you I love you
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed Dec 17, 2014 7:00 pm

Ne znam postoji li tu na Forumu ljubavi prema Animatedu (i u kolikoj dozi), ali u divljasvinjinom svinjcu te ljubavi ima pregrsht. Smile

Da budem iskren, kad sam prvi put vidio promo-poster za najavu crtanog, zgrozio sam se kao nikad. Nakon CGI boleshtina prvog filma ranije iste godine ( i 2 animirane serije zaredom isto radjene (losim) CGI-em), ovo mi je izgledalo kao jos jedna u nizu choshkastih i deformiranih Cartoon Network nakarada, strahota...

...ali posto apsolutno nista ne otpisujem prije nego dam shansu, kad sam se navikao na vizualnu prezentaciju serija ne samo da je ispala dobra, vec BOLESNO dobra.
Nakon Beast Warsa, po meni najbolji komad TF fikcije ikad.....a da nije nasilno ugasena nakon 3. sezone zbog ROTF-a, tko zna u koje visine bi zavrsila. Prokleta steta...
Ne znam bi li mi serija bila toliko dobra da nisam matori fan koji kuzi gomilu G1 nodova, omazha i referenci u svakoj epizodi, vec netko nov i frisko u franshizi, ne-upoznat sa starom serijom...ali tim vise, sjela mi je a-uf I love you

Sta se tice figura uz seriju, ista stvar - prva reakcija: zgroz, nakon boljeg razmatranja totalno su me oborile s nogu....i do dan danas me fasciniraju kako su opako ekspresivnu i stiliziranu crticku estetiku uspjeli pretvoriti u totalno šhou-ekjuret potpuno funkcionalne i super-artikulirane figure s mastovitim i totalno jedinstvenim shemama transformacije, nesto sto nisam mislio da ce biti moguce. I toliko prepune karaktera da to nije normalno.
Strava, strava i opet strava I love you
JEDINA zamjerka koju imam na Animated estetiku jest da mi nije totalno sjela na vecim figurama (pogotovo leaderima) - bez obzira na odlican inzenjering, velike plohe bez detalja su ih cinile da izgledaju pomalo prejednostavno i nedovrseno, obzirom na ono na sto sam navikao. Ali zato deluksevi, auh......neki od njih mi definitivno upadaju u naj-delukseve svih vremena.

...paaaa, buduci da su mi sad nakon selidbe puno blize ruci nego u prethodnom aranzmanu u proslom stanu, rekoh da iskoristim to malo pa da izvadim neke od favorita, koji odlicno pokazuju sve sta mi se svidja kod serije Very Happy

Za pocetak:
divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1996_zps5e1a6af7

CYBERTRON MODE OPTIMUS PRIME (Animated deluxe, 2008.)

Inace nisam fan 'cybertronian' alt-modova, ali ovo mi je toliko dobra figura da to oprastam (dodushe,malo zayeban za pokopcati sve komade kabine da sjedaju na mjesto, ali ajde...ima i gorih)
Nikad se nije prodavao tu (iako je redovno imao odlicnu ponudu, Turbo Limac je redovito preskakao prvi vejv svake serije), uboden je usputno u Mariboru, na poluilegalnoj misiji usluge za frenda preko 3 drzave.. Smile

robot mod - nesto divno. I love you
skoro pa klasicna transformacija svih Optimus-oida with a twist, robot nenormalno elegantan i s apsolutnim minimumom kibla. Ispod kuke za prikolicu je sakrivena sjekira s 1 ili 2 ostrice, krov postaje stit koji se moze namontirati na lijevu ruku, ili kao prosirenje glave sjekire (sta bas nije neki spektakl, pa nije ni uslikano)
Bombona:

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1992_zps8416da94

Pozabilnost nastrana.
Da kojim slucajem ima boldzointove u cipelama, bio bi pravi baletan.

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1993_zpsd5925979

Drvosjecha-stajl: Very Happy

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1995_zps62cb6a9b

Eto, sta reci...meni lichno, jedna divna figurica. Smile
I u pozi u kojoj mi inace stoji u prvom redu, pravi kuler:

divljasvinjina kolekcija - Page 20 IMG_1990_zps6e226612


Preporuke!
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by gvajmo Wed Dec 17, 2014 7:14 pm

nisam animated fan nikako al ovaj je zanilmljiv!!

artikulacija zadala!
gvajmo
gvajmo

Broj poruka : 1062
Datum upisa : 2012-10-04

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by kaznove Wed Dec 17, 2014 7:14 pm

Ja sam ljubitelj i slaem se sa svim za anmated kao serijal 

Figura je dobra imam jos uvek megatrona lidera i vrh je taj op je dosta dobar imao sam nekad celu kolekciju ali avaj kriza i druge stvari(citaj tf) udarili i ode sve jbg...
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed Dec 17, 2014 8:17 pm

@kaznove: utopio sam ih i ja dobar dio iz ovog ili onog razloga, ali ovi sta su ostali ce jako tesko ikamo dalje od mene. Mozda jos jean-dva eventualno, ne znam..... Bii su mozda jedina serija koju sam htio sakupiti u potpunosti, odusevili su me skroz.
Velika zelja bio i ostao Samurai Prowl, past ce mi u shape kad-tad....

@gvajmo: ako imas volje+vremena, pogledaj seriju.
Meni jako slicna stvar kao s BW - treba malo vremena da se naviknes na izgled, + dosta stvari su nekako bezze i nije ti jasno zasto to tako mora biti.....ali uskoro shvatis da je sve s razlogom i da se sve perfektno uklapa u podli masterplan Smile

Recimo, ono sta me pri pocetku strasno nerviralo je ispala jedna od najboljih stvari - Autoboti otvoreno rade za grad i uglavnom se bore protiv kriminalaca.... ljudskih super-zlocinaca s manje ili vise cudnim mocima i napravama, pa se pitas koji kua to smece gledas, kamo nestadoshe Deseptikoni.?
...pa kad se konacno suoce, vidis da su Deseptikoni opake borbene mashine (za razliku od Autobota koji su sljakeri koji uopce nemaju oruzja, nego alatke (do pojave Elite Guarda kasnije)), i potrebna je citava ekipa da srede jednog jedinog Deseptikona. I to mozda, ako imaju srece.
Super-zlocinci su bili 'svakodnevni' negativci po njihovoj mjeri, Deseptikoni su nesto sasvim drugo sta izaziva strahopostovanje....
Taj odnos snaga mi se svidja poprilicno...
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Sammael Wed Dec 17, 2014 8:23 pm

Ja volim Animated (seriju) uprkos estetici koja mi je i dalje odvratna... što znači da je priča toliko dobra.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed Dec 17, 2014 8:41 pm

Sammael wrote:Ja volim Animated (seriju) uprkos estetici koja mi je i dalje odvratna... što znači da je priča toliko dobra.

Nije ni meni neka bajka, nikad nisam bio (ni blizu) fan te Cartoon Network skole animacije.........ali kad se radi o crtanima ili stripovima, ako me ponese prica, ne samo da se brzo naviknem na izgled vec ni ne mogu zamisliti da ikako drugacije izgleda...
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 20 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 24 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum