divljasvinjina kolekcija

Page 21 of 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Aerialbot on Wed Dec 17, 2014 8:41 pm

Ja ne volim nista u vezi Animateda,figure su mi jezive Smile

Broj poruka : 5300
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 30

Back to top Go down

Post by kaznove on Wed Dec 17, 2014 9:25 pm

nisu kompetentan nisi ni pogledao seriju a zaklinjes se u beast wars

BABOJ.B.C!
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3489
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Sammael on Wed Dec 17, 2014 9:31 pm

Tako je pričao i za Beast Wars pre 2 godine... Wink

*does not include accessories and upgrade kits; no drones - includes only characters with personalities; Nebulons count, Humans don't
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4691
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 37

Back to top Go down

Post by g2k on Wed Dec 17, 2014 9:44 pm

" Da budem iskren, kad sam prvi put vidio promo-poster za najavu crtanog, zgrozio sam se kao nikad. Nakon CGI boleshtina prvog filma ranije iste godine ( i 2 animirane serije zaredom isto radjene (losim) CGI-em), ovo mi je izgledalo kao jos jedna u nizu choshkastih i deformiranih Cartoon Network nakarada, strahota...

...ali posto apsolutno nista ne otpisujem prije nego dam shansu, kad sam se navikao na vizualnu prezentaciju serija ne samo da je ispala dobra, vec BOLESNO dobra.
Nakon Beast Warsa, po meni najbolji komad TF fikcije ikad.....a da nije nasilno ugasena nakon 3. sezone zbog ROTF-a, tko zna u koje visine bi zavrsila. Prokleta steta...
Ne znam bi li mi serija bila toliko dobra da nisam matori fan koji kuzi gomilu G1 nodova, omazha i referenci u svakoj epizodi, vec netko nov i frisko u franshizi, ne-upoznat sa starom serijom...ali tim vise, sjela mi je a-uf  "

ovakvu sam slicnu reakciju i ja imao,prvo sam bio u fazonu ma daj kakve su ovoo brade i iskarikirane figure,slucajno naletim u svom ludilu tamo 2008 na jednu epizodu i to sinhronizovnu i onako van konteskta,bila ona sa Sari kad zezne ona dva konstruktikona,reko koga oni zajebavaju...i tako to ostane,figure nisam ni rimetio u turbo limacu samo benkice,bodice i opremu za bebe,tek kasnije negde 2011 odem u neku knjizaru i nadjem na nekom nenormalnom popustu Jazz-a,reko daj da ga uzmem poklonicu nekom od ovih klinaca za rodjendan,i onda odlucim da dam jos jednu sansu crtanoj seriji,odem na torrente i skinem celu sezonu i sta...nisam sto dok je niam odgledao celu,a posle izvadim ti ja onog Jazz-a reko kakvi klinci i pokloni ovo je za mene otvaraj.......i takojedan za drugim i nagomilalo se,sad moram da srezem malu tu brojku i da ostavim samo core ekipe,a i ovo za desptikone kako su ih predstavili kao extra zajebane momke i kao neki mit,tipa ma daj ti si kao video deseptikona hah itd....
elem pokusao sam vise puta sam da dam sansu vise puta beast warsu ali neide,prosto nepali kod mene Crying or Very sad
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03

Back to top Go down

Post by kelebrimbor on Wed Dec 17, 2014 9:51 pm

odlicna pozabilnost!
kelebrimbor

Broj poruka : 1761
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 34

Back to top Go down

Post by Aerialbot on Wed Dec 17, 2014 10:04 pm

kaznove wrote:nisu kompetentan nisi ni pogledao seriju a zaklinjes se u beast wars

Ti si kompetentan za Gundame i My little pony Barbike teletabisu jedan I love you

Gledao sam seriju jos odavno i grozna mi je i tacka , figure su degenske karikature i tacka Laughing

Najgora linija u istoriji tf i ne zanima me sto je fanovi vole

Back to top Go down

Post by kaznove on Wed Dec 17, 2014 10:21 pm

Nemoj da se ljutis.

BABOJ.B.C!
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3489
Godina : 31

Back to top Go down

Post by skubi on Wed Dec 17, 2014 10:49 pm

Kad sam pustio prvu epizodu oma sam se navuko. I sa nestrpljenjem sam pratio iz nedelje u nedelju, odmah skido i gledao. Jako dobar crtani, uzhas shto su ga prekinuli. Bio je a strani nas starijih fanova i na strani dece + to 2D lepo crtano animirano bash.

Od figura sam oduvek hteo da imam rodimusa deluxe, i imao sam priliku za fine pare, al me je proshlo. Imam par malih i svi su bruka figure. Da, i vrek gara koji mi je ekstra lik, al kao figura je naaako
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3510
Godina : 32

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Wed Dec 17, 2014 11:23 pm

g2k wrote: pokusao sam vise puta sam da dam sansu vise puta beast warsu ali neide,prosto nepali kod mene Crying or Very sad

kraj 2 sezone BW-a ('The Agenda' 3-struka epizoda), kad se pred ocima punim nevjerice sve poveze u jednu krasnu ogromnu sliku i SVE odjednom ima savrsenog smisla, meni je mozda momenat #1 bez premca u citavom zivotu konzumacije teve-materijala.

...a za Animated, slazem se sa skubijem, bas mi je bilo katastrofa sta su ga ugasili..... i to da ne otima prostor nivisenimanje nego ROTF-u, ngh.
Pogotovo nakon sta ugledah skice i prototipove nekih planiranih buducih figura koje su zavrsile otpisane nakon gasenja, i glasina o mogucoj figuri za Omega Supreme-a. Reagh.....

ovo ja zovem temom!
Udri! Josh!
Krv, znoj! Kisa fan-metaka! Laseri! Katane! HYAAAAA!! cheers
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24

Back to top Go down

Post by Aerialbot on Wed Dec 17, 2014 11:37 pm

E da svidja mi se Animated Lockdown i Shockwave nije los kao ni leader Megatron al ostalo je klasicna tragedija Very Happy

Zapravo sve ovo je vec vidjeno na Crtaci forumu kad smo Buzer i ja vodili pravi rat protiv Animated fanova,sto je rezultiralo brzim preobracajima tj G1 prosvetljenjem,neke smo oterali u ludnicu a neki su presli na Masterse Laughing Tako je sve pocelo pre pet godina

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Wed Dec 17, 2014 11:53 pm

Ja sam G1-prosvijetljen jos otkad je stari kupio satelitsku kasnih 80tih...sve ostalo je samo nadogradnja na zdrav temelj. Smile

Samo da su Transformersi, i ja ih volim. Smile
Neke vise, neke manje, neke ludjacki a neke jedva....al ljubavi ima za sve.
Nakon sta 3g gledam kako mi mali po podu krsi istu figuru koja se jos nije raspala, cak i za Armadu.... Very Happy
divljasvinja

Back to top Go down

Post by zecijauskas on Thu Dec 18, 2014 12:00 pm

Ovde je vise rec o prioritetima i naravno visini zarade. Moram malo da branim Kazanovicu iako ga stalno kudim a i on mene ali jednostavno mP linija je skupa i zahtevna tako da ga kapiram sto je rasprodao sve.
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1588
Datum upisa : 2013-05-10

http://www.zeci.me

Back to top Go down

Post by kelebrimbor on Thu Dec 18, 2014 12:30 pm

na celoj strani ni jedan post o kolekciji divljeg Very Happy
kelebrimbor

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Fri Dec 19, 2014 8:54 pm

Hejteri nek i dalje hejtuju, ali meni je ova deformirana karikatura jedan od najefektnijih Grimloka do danas...

....pa kako god vam drago Wink
divljasvinja

Back to top Go down

Post by kelebrimbor on Fri Dec 19, 2014 9:26 pm

poslednja slika FTW Very Happy
kelebrimbor

Back to top Go down

Post by skubi on Fri Dec 19, 2014 9:30 pm

Bash je badzha

Podseca na onog nekog iz diznijevih crtaca, neki sa otpada shto ima istu takvu vilicu, hmm me znam dal me pratite
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3510

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Fri Dec 19, 2014 11:55 pm

skubi wrote:Podseca na onog nekog iz diznijevih crtaca, neki sa otpada shto ima istu takvu vilicu, hmm me znam dal me pratite

hmm...malo preciznije..?
divljasvinja

Back to top Go down

Post by g2k on Sat Dec 20, 2014 12:35 am

ko da je izleteo iz crtanog  cheers
g2k

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Sat Dec 20, 2014 3:01 am

g2k wrote:ko da je izleteo iz crtanog  cheers

jashta....Smile
Strasno mi drag ovaj Grisha, cak i van okvira Animateda...bas mocno i siledzijski izgleda, ima mi neku dozu brutale koja fali na puno drugih Grimlocka.

@Sammael, na 'Masterpiece figure' (da vise ne gadim tamo Smile :
vec dobar sat+ cituckam o MTMTE i moram reci da mi se jako svidja sta citam....definitivno nabavljam citavu seriju i citam, i to asap.
po nekom info-dojmu sad, Roberts zvuci kao izrazito sposoban lik.
sad da se uvjerim da li je to zaista tako.... Smile
divljasvinja

Back to top Go down

Post by g2k on Sat Dec 20, 2014 3:34 am

ako ces da pocnes da pratis tu pricu moj savet ti je da krenes od Transformers (Ongoing) prvi broj izasao 2008 ima jedno 31 broj,sve do stand alone epizode The death of optimus prime,onda se prica deli na RID i MTMTE,inace procith poslednji broj MTMTE 36,koja ludnica,jedan detalj od kog sam se iscepao od smeha,megatron koji zove rodimusov tim 4 miliona godina u proslosti i slucajno dobije orion pax-a,krenu da caskaju njih dvojica pri cemu Orion misli da prica sa megatronom iz svog vremena  drunken Laughing  vredi
g2k

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Sat Dec 20, 2014 5:46 pm

g2k wrote:ako ces da pocnes da pratis tu pricu moj savet ti je da krenes od Transformers (Ongoing)

Jel to ono s G1 ekipom ali u nekom muvificiranom izdanju, jos dok je Figueroa bio..?
Bio sam poceo to citati (jos tada), ali mi taj izgled nije bash legao - cim je Fig u igri crtez i dizajn su vrh, ali mi je izgledalo uzasno usiljeno gurati taj (tad trendy) muvi-luk s gomilom panela na stare likove, bez ikakvog posebnog razloga osim jer je bilo moderno.
Svi su izgledali kao da pokupishe neku gadnu koznu bolest....

inace preko izgleda lako predjem ako mi prica valja, al tu me valjda drzalo nekakvo razocaranje AHMom, pa mi se nekako nije dalo vise kachiti za nesto potencijalno dugo samo da nekad kasnije upropaste...
divljasvinja

Back to top Go down

Post by Sammael on Sat Dec 20, 2014 6:00 pm

Death of Optimus Prime je sasvim dovoljan uvod za MTMTE (plus da se izgugla malo šta je bilo s Rodimusom i Megatronom pre MTMTE).

*does not include accessories and upgrade kits; no drones - includes only characters with personalities; Nebulons count, Humans don't
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4691
Datum upisa : 2011-07-03

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Mon Dec 22, 2014 7:42 pm

Eo josh malo materijala za hejtere... Very Happy

Da ne duljim puno, po meni NAJjaca Animated figura, apsolutni vrhunac koncepcije, estetike i inzenjeringa citave linije, definitivno jedan od top 5 delukseva ikad napravljenih, a i opcenito (meni) jedna od najmocnijih figura ikad:

BLURR (Animated deluxe, 2008.) I love you

Alt-mod je stravicno elegantan sportski auto, dizajna izmedju 'cybertronian', Trona, Automana i Macha 5. Odlicne boje, super neonski detalji, citav dizajn vristi samo jedno: YEBENO je brz. cheers

Jako zanimljiv detalj su straznji kotaci, totalno SF - bez osovine (ali funkcionalni!)....i eSeF supljina u straznjem kraju jos vise to naglasava:

Bot-mod, sta reci..... PREYEBENO brz! cheers

Elegancija do jaja I love you
Svaki detalj mi je na svom mjestu, i citava filozofija alt-moda apsolutno perfektno preneshena u bot-mod...proporcije, peraja na glavi, istovremeno shiljato i oblo sve.....brz, brz, brz. Divota.
Hauba se otkopca i okachi na ruku kao stit, u kojem je jos sakrivena i energy pila:

....ili okachi na ledja da (ni najmanje) ne smeta:

Artikulacija?
B O L E S T.
Kako to najbolje docharati..? hmm...

"Hej, Blurre, de do trafike, nestalo cigara! Tamo desno!"

"Desno?"
"Je, jedno 14 kilometara, samo pravo"

"Zadrzite misao!"

Last edited by divljasvinja on Mon Dec 22, 2014 10:42 pm; edited 1 time in total
divljasvinja

Back to top Go down

Post by kelebrimbor on Mon Dec 22, 2014 7:45 pm

Predrkan! Poslednja fotka odlicna! Very Happy
kelebrimbor

Back to top Go down

Post by Danilko on Mon Dec 22, 2014 7:49 pm

Pored Grimloka najjaca animated figura! Bas mi se dopada inzenjering i transformacija ! Uzdravlje DS! Smile

Broj poruka : 4311
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 21 of 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics