TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

divljasvinjina kolekcija

+19
miljenko91
zecijauskas
tfikac
OPTIMUS_PRIME
Ivores
yy22
kaznove
ZelenoDjubreIzBoce
buzer
coa sensei
Razorclaw
g2k
Danilko
Cool Tables
Sammael
scan1
skubi
Aerialbot
divljasvinja
23 posters

Page 13 of 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by buzer Sat May 03, 2014 12:20 am

Ooo, konacno da divim neto sto mi se dopada. . .  Smile
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by skubi Sat May 03, 2014 12:32 am

Aerialbot wrote:

Sto se tice Impreze kao previse civilnog auta to mi se u pravom zivotu bas svidja,u taj koncept spada i Mitsubishi EVO

5-oro vrata,ne previse spojlera,hroma, slicnih zayebancija-gadgeta i fensi pizdarija - samo veliki spojler pozadi,dobre alufelne i 350+HP pod haubom i neki chiptunning - jedes Mecke i Audije od 100.000e bez problema

Potpis

Ontopik:

Koje ludilo da od tako kao eleganc jaguar samo tako capete zverina. Poshtujem tvoj fazon kolekcionarstva apsolutno
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by miljenko91 Sat May 03, 2014 2:20 pm

vrhunski  Shocked  divljasvinjina kolekcija - Page 13 3089349857
miljenko91
miljenko91

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-10-14

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Mon May 05, 2014 9:04 am

buzer wrote:Ooo, konacno da divim neto sto mi se dopada. . .  Smile

Moralo se dogoditi, kad tad....  divljasvinjina kolekcija - Page 13 3089349857 

Fala svima!
Kroz blizu buducnost slijedi selidba, tako da mozda padne fotodokumentacija zakopanijih stvari...ako bude vremena, volje i zhivaca usred pakiranja...
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by yy22 Sat May 10, 2014 9:13 pm

...ufff pa tko se nebi ustrtario prednjih toliko...i jos oriđiđi rid moldo-va....=DDD.......ufff pa i ti imas kojega alternatosa...=D...Wink
yy22
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed May 28, 2014 12:19 am

U cast Hasbru/Takari sto su nam pripremili gomilu plasticnih gowana u predstojecoj liniji, moj novcanik uzdahnuo je uzdah olaksanja i odlucio se pocastiti jednom mini-serijom skoro-pa-20-godisnjaka... Smile

za pocetak:
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0788_zps5902aa1e


BONECRUSHER (Beast Wars deluxe, 1997.)
Fin bizoncic, nema sta... Ima nesto minimalno artikulacije u ovom modu - kopita na prednjim nogama i po 2 zgloba u straznjima...bolje nego nista Smile

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0789_zpsd1274a61

Detalji odlicni, njuska savrseno odradjena, uzorak krzna fantastican.
Dijelovi se pretjerano ne ustekavaju jedan u drugog i ne nasjedaju precizno, ali to nije nista cudno za BW figure....nesto na njima uvijek visi.

Za attack-mod, povuce se rep i kompletna ledja i vrh glave skacu naprijed, i kad sklop udari do kraja, robot iz usta ispljune projektil:
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0792_zps00666632

...sta je dostupno i u robot modu:
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0796_zps414669ff

..koji izgleda ovako:
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0794_zps67ee9759

Lajk. Smile
Poprilicno funky snagator, s ovim proporcijama, rukama i stalno razjapljenim raljama kao da stalno vice "WANNA PIECE OF ME?!?"
Definitivno jedan od boljih BW delukseva...
...a sta se tice zamjerki, 2 kom: to sta se ovaj sklop robotske glave/zivotinjinih ledja ne ukopcava nigdje u robot-modu, vec samo sjedi gore, i to sta je samo deluks, a ne nesto vece.

Da, zaboravih da je i triplechanger!
Mod Pervertita-Koji-Vreba-Sakriven-U-Laznom-Bizonu-Kraj-Igralista:
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0791_zps602c3d2b

Very Happy
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by miljenko91 Wed May 28, 2014 12:32 am

nebi virova, ali sam ga bija gleda nekidan za uzeti, ali jos traje besparica, pa ce pricekati Wink
ali vrhunski je :DDD
miljenko91
miljenko91

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-10-14

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed May 28, 2014 12:44 am

ima mana...al ako ciljano lovis BW, znas u sta se upustas.... Smile
puno vise plus nego minus, u svakom slucaju...pogotovo promatrajuci u prostornovremenskom kontekstu kad je nastao
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by miljenko91 Wed May 28, 2014 1:21 am

pametno zboris, vidia sam dosta review i svidaju mi se, jednog dana cu uzeti jednog, pa viditi nakon tog ,iz prve ruke iskustva za dalje Wink)
miljenko91
miljenko91

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-10-14

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Danilko Wed May 28, 2014 3:39 am

Uzdravlje! Interesantna figura! Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Wed May 28, 2014 9:21 am

Fala Smile
Nije nista spektakularno, svi ti manji BW-ovi (basic-i i deluxevi) su dosta cudni za danasnje standarde...generalno, poprilicno se oslanjaju na enđiniring prema kraju G2, kad je hrpa (nadajmo se cvrstih) boldzointova skoro jedino sto drzi stvar na okupu, pogotovo alt-mod...
....al da su zabavni, itekako  cheers

Malac je ionako samo bonus, zvijezde vecheri tek slijede.... Very Happy
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by yy22 Wed May 28, 2014 11:31 am

..zanimljiva figura...jedino mi glava malo cudno izgleda..XD...Wink
yy22
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Thu May 29, 2014 1:11 am

Dobra je glava, prava snagatorska! Very Happy

Uglavnom, bizonche je bio samo bonus...
Prava meta netko tko mi je na nishanu vec podosta dugo, i konacno je pao.
U glavnu ulogu u KOLEHSHN HAJLAJC #18!


B'BOOM (Beast Wars Mega, 1997.)

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0797_zps369b527a

Beast-mod je ovechi metalik-plavi mandril.
Detalji izvrsni (pogotovo po glavi), krzno fantasticno, artikulacija i vise nego dobra!

Pritiskom na ushi, lice oprugom skoci u novi izraz........i guranjem ove poluge na ledjima unaprijed, izviri (funkcionalni) launcher i 2 slota za spremanje projektila (kako volim te slotove na BW figurama..):
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0800_zps1c9986ed
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0801_zps2b1d13fb
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0805_zps0dcce447



Cisto radi docharavanja velicine, evo ga uz nesto mega-rashireno.
Nek djechica vide kako je chika Hasbro nekad pravio Voyagere.....

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0799_zps18c2c4f9

Napola puta u transformaciji, postoji jedan dodatni sluzbeni attack/artiljerija-mod.
Ne kuzim bas jel bi trebalo to biti nesto autonomno ili platforma da manje figure 'upravljaju', ali izgleda mi ko neka kiberneticka-kokosh-zoid-stvar...
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0807_zps219cf886

..tim vishe sto ima samo SVOJU zasebnu super-kul elijensku glavu (?!?):..
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0808_zpsbf15c6e1
Very Happy



...i konacno, robot-mod koji mi je mega-kul sta se tice majmunskih proporcija, artikulacije, izgleda i ove ludjacke glave.
Steta samo sto se ruke mogu tek ograniceno okrenuti van u ramenu........ali sve ostalo, nemam zamjerki.  I love you 
Pojavljuje se dodatno naoruzanje u vidu ovih VBR-ova na prsima, i launcher se moze otkopcati s ledja i staviti u ruku.

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0809_zps9ea87f71
Psycho Killer: Very Happy

Jedna jurishna sa shefom:
divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0811_zps2c8f0247

..i to je to.
Ako nekog interesira linija, B'Boom ima moje tople preporuke......po meni, definitivno jedna od top BW figura.

za kraj, jos jedna sa shefom. Izgledaju pre-fantasticno skupa  I love you

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0806_zpsb0b009b6
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by zecijauskas Thu May 29, 2014 7:46 am

Mnogo dobre figura, posebno u alt mod-u, nikako nisam mogao da progutam taj deo oko zivotinja ali gledajuci tvoje slike sve vise i vise mi se figure svidjaju.
zecijauskas
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1656
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 39
Lokacija : Beograd

http://www.zeci.me

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Thu May 29, 2014 10:24 am

Znam da ljudi (ovuda) poprilicnu zaziru od njih, al eto.....meni su super!
Bas mi je poseban filing nabaviti koju beshtijicu....mozda jer i alt-modovi obicno imaju dodatnu play-value dimenziju koju vozila nemaju. Ne kazem da su bolji....samo drugaciji.
A i svidja mi se koncept BW-a i sta predstavlja......kao neki apsolutno logican nastavak filozofije/motiva iza Micromastera (kao fiktivne tehnologije).

Plus, znace mi poprilicno em jer je crtani bio vrh vrhova, em jer su podigli potpuno krepanu i prakticki otpisanu franshizu iz mrtvih.....da nije bilo radikalnog zaokreta BW-a, danas bismo gledali vraga crnoga umjesto vec cetvrtog filma, Transformersi bi bili samo nostalgicna uspomenica 30+ godisnjaka...
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by zecijauskas Thu May 29, 2014 11:07 am

Pazi crtani nikad nisam gledao, bas mi je pricao Danilo kako je crtani dobar ali moras da mu das priliku ali generalno jako su zanimljivi u alt modu i transformacija je bar mi se cini nekako drugacija tako super je sto si na forumu jer svi uglavnom furamo chugovinu, mp i g1
zecijauskas
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1656
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 39
Lokacija : Beograd

http://www.zeci.me

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by kelebrimbor Thu May 29, 2014 1:35 pm

Postujući ovako slike, sa mnogo dobrim objašnjenjima uz sav entuzijazam koji izbija iz postova divlja svinja ima da od svih nas napravi bw kolekcionare Very Happy
Hvala ti što si mi promenio mišljenje   divljasvinjina kolekcija - Page 13 3089349857 biraj šta ti je drago: Žuja, Jelen ili nešto treće Very Happy
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Thu May 29, 2014 8:12 pm

Nisam probao Jelena, al garant je bolji od Žuje! Very Happy
 divljasvinjina kolekcija - Page 13 3089349857

A eto....odmah od dolaska tu skontah da imam neke stvari koje nisu bas uobicajene ovuda, pa zasto da ne podijelim......ako fino prezentiram, istaknem, naglasim, ovoono, mozda netko uvidi nesto sto mu se svidja.
Ima toliko toga divnog u ovih 30g franshize, ne vidim razloga za ogranicavati se Smile

Da se razumijemo, ima BW gomilu krsha....al opet, dosta tog krsha je s razlogom, jer su u tih par godina trajanja stalno pokusavali nesto novo em u inzenjeringu em u stilskom pogledu. Organski, pa transmetali, transmetali II, fuzori, mutanti......sta je neminovno rezultiralo masom promashaja.
Ali isto tako i poprilicnim draguljima koji i danas ponosno stoje.

Ono sto gledajuci danasnje stvari mozemo zahvaliti BW-ima jest sta je vrhunska artikulacija postala apsolutna norma, balljoint nesto sveprisutno, sakrivanje oruzja u alt-modu obavezno, i sta su opcenito spasili i nevidjeno revitalizirali Transformerse kao brend, koji su bili pred samim rubom propasti...
Tako da, rispekt. Smile
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by yy22 Thu May 29, 2014 8:21 pm

...pa malo mi je greda jer me podsjeca na shockwave-a...XD....

ps cestitnke na prinovama......zbilja su dragulji koje vrijedi sakupiti...Wink
yy22
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Thu May 29, 2014 8:39 pm

yy22 wrote: podsjeca na shockwave-a..

neeeee, ono su mu usta a ne kiklop-oko!
Oci su iznad, duboko uvucene pod 'nadstresnicu'.... Very Happy
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by yy22 Thu May 29, 2014 8:45 pm

...aaaa.....nebi nikada rekao.....sada ima vise to sve zajedno smisla....sry....Wink
yy22
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by miljenko91 Thu May 29, 2014 10:28 pm

najs najs najs, nabavljam jednog definitivno  Shocked  divljasvinjina kolekcija - Page 13 3089349857
miljenko91
miljenko91

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-10-14

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Thu May 29, 2014 11:59 pm

Eh, da......zaboravih i da su u BW uvedeni famozni spark-ovi, protoformi i ostalo, sto je retroaktivno postalo dio TF kanona i baza za njihovu kompletnu (fiktivnu) religiju/mitologiju, koja se nastavlja i danas



...i posto sam vec u mood-u za pisanje sranja, da jos pojasnim par sitnica od onog sto sam gore spomenuo, za one koji mozda ne znaju, a zanima ih:...

ORGANSKI su prvi oblici koje su TF-ovi uzeli u Beast Warsima, nakon rusenja na nepoznatu pustu planetu. Organski materijal u potpunosti prekriva mehanicke dijelove, kako bi se roboti zastitili od smrtonosne razine energonske radijacije, koja vlada posvuda. U robot-modu hodaju skoro iskljucivo unutar svojih baza (zbog zastitnog polja), i vani u borbi, ali na jako kratke periode. Unutar par minuta se moraju vratiti u beast-mod. Dobar dio borbi se i odvija u beast-modu.....
Opet, ne smiju predugo biti ni u beast-modu, jer dosta utjece na karakter, pa likovi inace karakterno poprimaju obiljezja koje vezujemo uz npr. pacove, majmune, paukove i sl.........a dugim boravkom u beast modu, pocinju prevladavati nad normalnom licnoscu i TF prakticki postaje zivotinja u glavi.
Organski materijal je zivo tkivo, tako da BW TF-ovi jedu, piju i dishu da bi to tkivo opstalo.

TRANSMETALI - nakon sto je unistenje Planet Bustera izazvalo kvantni udar koji je pomeo kompletnu povrsinu planete, ogromne zalihe radioaktivnog sirovog energona postaju inertne, a svi nezasticeni TF-ovi prve postave dozivljavaju apgrejd - transmetalizaciju. Beast-mod i robot-mod se prakticki izvrcu - zivotinja izvana postaje potpuno mehanicka, a robot sad ima puno organskog materijala po sebi - krzno, koza s krljustima i sl. Svatko jos dobiva i treci, "transportni" mod polu-vozila, za brze kretanje.

FUZORI - stejsis-kapsulama s protoformama koje su bile izlozene kvantnom udaru desio se kvar u skeneru - umjesto jedne, skenirao bi 2 zivotinje, i beast-mod bi ispala neka cudovisna mjesavina te 2 beshtije...jedno tijelo, al izmijesano dijelovi od obje. Posjeduju odredjenu manju fazu transmetalizacije.

MUTANTI (ne pojavljuju se u crtanom, samo figure) - rezultat izlaganja nekoliko Fuzora Megatronovom anti-transformacijskom virusu....ali umjesto da ih zakljuca u beast-modu (pa da eventualno polude), robot-mod se potpuno izgubio i TF se moze pretvarati samo izmedju 2 (sada cista) beast-moda. Ostaci robot-moda su prisutni u vidu bot-glave i par sitnica, sakriveno iza panela ili vidljivo/dostupno samo tokom transformacije.
Formirali su svoju zasebnu neutralnu grupu, i zive u izoliranoj komuni.

TRANSMETAL II - Plod Megatronovog eksperimenta s Transmetal driver-om, misterioznim tudjinskim artefaktom. Transmetali 2 su dodatna mutacija transmetala, izgledaju kao cudovisna mjesavina organskog i mehanickog u oba moda, i ako nisu samim tijelom, onda su bar u svim detaljima asimetricni. Mocniji od 'regularnih' Transmetala, a posto je mutacija nastala pod tudjinskom tehnologijom, pokazuju i neke paranormalne sposobnosti.

... i tako. Bla, bla. Very Happy

Mozda da potkrijepim konkretnim primjerom....... Very Happy
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by divljasvinja Fri May 30, 2014 2:02 am

DA ne ostane na supljem blebetanju, evo nesh za laku noc... Smile

Sta se tice Transmetala (i 0 i 2) ne mogu reci da sam neki fan. Kao sto su mi kod vozila za alt-modove neusporedivo draza realna, zemaljska vozila od tamo nekih cybertronian stvari, tako su mi i kod beshtija nekako najvise legli organski beast-modovi.
Vjerojatno iz istog razloga kao i za vozila: najjednostavnije, najelegantnije i najprirodnije.

NAravno, kao sto mi i kod vozila postoje chasne iznimke, tako postoje i tu....

Organske ste vidjeli gore, za Transmetala moze se baciti oko na Aerialbotovog recentnog Rhinoxa, za Fuzora odvrtite par stranica unazad tu do Quickstrikea, Mutanta nijednog nemam (jer mi vjera brani), pa onda evo prezentacija nekog iz Transmetal II bagre....i to ni manje ni vishe nego TM2 kraljice:

BLACKARACHNIA (Beast Wars mega Transmetal 2, 1999.)


divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0814_zpsafceb73d

Jep, u KOLEKSHN HAJLAJCU #19 Smile

Evo, to je ono o cem sam blebetao gore......monstruozan pauk, mish-mash organskog i mehanickog. Ne moze stajati na nogicama, posto bi trebale nositi jako veliku tezinu...ali i ovako je dovoljno creepy.
Deco je (pogotovo uzivo) pre-fenomenalan...gomila kroma, jarkih boja, tekstura, paint app-sa, prelaza......razina detalja na figuri je ne-nor-mal-na. Ovo kretensko osvijetljenje ne docarava ni priblizno prave boje i sjaj.
Kristal sa faction-simbolom na zadku se moze rotirati, za simulaciju njegog konacnog  prelaska medju Maximalse.

Spomenuta asimetrija:

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0817_zps809a2a57

Ne racunajuci noge pauka, skoro da ne postoji nijedan komad koji je identican lijevo i desno. I to vazi za oba moda.

Paukova glava se ispaljuje na uzici, i oprugom vraca natrag:

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0816_zpsd0a508a7

Posto je ostao van od jucerasnjeg photošhuuta s B'Boom-om, zrtvujmo statistu za usporedbu velicine:

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0815_zpsdcf15b35

TRansformacija nije preteska, paukove noge cak smetaju neusporedivo manje nego sto bi se ocekivalo. Kompletan robot osim ruku je sadrzan u zadku pauka....
...i dobije se sluzbeni 'defence-mode':

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0819_zps1ac634be

Asimetrija se prenosi i ovamo, sve je razlicito L-D...cak i maska s rogovima.
Vec se vidi da je figura poprilicno zenstveno oblikovana....i (bar meni) izgleda  fantasticno.....i ovako zaogrnuta, i u ovim bojama i bljestavom dekoru, totalno ima prisutnost nekakve kraljice.....divno  I love you

Figura je izrazito top-heavy, a stoji na stiklama, tako da je skoro pa ikakvo poziranje nemoguce.
....ALI, ako se najdonji par paukovih nogu iskoristi kao potpora (jedva da se i primjecuju, tanke su), moze zasjati u punom sjaju:

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0821_zps0344302f

Visocanstvo ima gimmick da joj se naviju struk+noge u jednu stranu, oslobodi putanja od kibla, i povlacenjem glave unatrag oshine kruzni high-kick. Koloturu s grappling-hook-om moze drzati u ruci ili okaciti na ledja.
Primjecujem neke cudne dijelove koji ne sluze nicem - ovi kotaci na naramenicama (koji se vrte), rakete gore koje nicem ne sluze, i sl.....vjerojatno su ostaci nekog treceg moda, koji je kasnije napusten i sluzbeno ga nema.

Oklop na grudima se moze skinuti (!), iako to nije dokumentirano u instrukcijama.....nije mi jasno zasto se to vadi, ali eto....fino je da se vadi Smile
U svakom slucaju, puno bolje i elegantnije izgleda bez njega...

..i da, rupe za ukopcati oklop su ravno na bradavicama. Jupi jei za neizivljene dizajnere Very Happy

divljasvinjina kolekcija - Page 13 IMG_0824_zpsdd69ea34
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by buzer Fri May 30, 2014 2:17 am

DS majstor scenarija i vizuelnih efekata. . .  cheers
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

divljasvinjina kolekcija - Page 13 Empty Re: divljasvinjina kolekcija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 24 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum