TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

+21
divljasvinja
Ivores
g2k
legenda
шон десептикон
tfikac
Razorclaw
Evil'Con
coa sensei
roller
petey.pjano
buzer
scan1
windcharger
Cool Tables
kaznove
zekan666
Sammael
skubi
Danilko
Aerialbot
25 posters

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Razorclaw Thu Jul 18, 2013 2:12 pm

G1 je G1, nebitno da li je izaslo 1984 ili 2014.
Razorclaw
Razorclaw
Član kluba

Broj poruka : 1578
Datum upisa : 2011-12-30

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Sammael Thu Jul 18, 2013 2:18 pm

Razorclaw wrote:G1 je G1, nebitno da li je izaslo 1984 ili 2014.

Meni je bitno... nisu isti materijali tada i sada, mnoge figure su modifikovane, a i više volim vintage.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Razorclaw Thu Jul 18, 2013 2:26 pm

Sammael wrote:
Razorclaw wrote:G1 je G1, nebitno da li je izaslo 1984 ili 2014.

Meni je bitno... nisu isti materijali tada i sada, mnoge figure su modifikovane, a i više volim vintage.

To je tacno, ali je za mnoge ovde faktor i cena, a reissues su tu mnogo povoljniji nego vintage. O tome cu detaljnije kad odradim slike Piranacona i Seaconsa, a u medjuvremenu cu samo retoricki da pitam da li je original bolji 2.5 puta od reizdanja, kolika je razlika u ceni izmedju original i reissue Piranacona?
Razorclaw
Razorclaw
Član kluba

Broj poruka : 1578
Datum upisa : 2011-12-30

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Sammael Thu Jul 18, 2013 2:32 pm

Znaš i sam da ja ne gledam cenu previše Wink obrnimo to ovako - radije bih uzeo 1 vintage G1 nego 2,5 reissue G1-ova.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by buzer Thu Jul 18, 2013 2:42 pm

Razorclaw wrote:G1 je G1, nebitno da li je izaslo 1984 ili 2014.

 Apsolutno tacno!!!

@Sammael

Posle one izjave o "cigla" pred vise svedoka nisi merodavan, niti relevantan za kvalifikovanje G1 i reissue-a, a da ne pominjem kako se prema istim a odnosis i gde ih drzis, drz se trtija. . . Very Happy tu si Bog, kapu skidam!!!

Ni figure iz tih godina, 1984-1987, i one sto su izlazile za evropsko trziste nisu bile iste, tj i tada je bilo modifikacija. . .
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Razorclaw Thu Jul 18, 2013 2:49 pm

Sammael wrote:Znaš i sam da ja ne gledam cenu previše Wink obrnimo to ovako - radije bih uzeo 1 vintage G1 nego 2,5 reissue G1-ova.

 Znam, ti si jedan i jedini.
Razorclaw
Razorclaw
Član kluba

Broj poruka : 1578
Datum upisa : 2011-12-30

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Sammael Thu Jul 18, 2013 2:56 pm

Razorclaw wrote:
Sammael wrote:Znaš i sam da ja ne gledam cenu previše Wink obrnimo to ovako - radije bih uzeo 1 vintage G1 nego 2,5 reissue G1-ova.

 Znam, ti si jedan i jedini.

Možda kod nas. Siguran sam da znaš da na TFWu ima masa kolekcionara koji ne kupuju reissue.

Buki, izguglaj malo termin "transformers g1 brick" pa ćeš videti da se G1-ovi tako zovu još od pojave Beast Wars figura, tamo neke daleke 1996. Jbt, naplatiću ti jednom sve sate edukacije koju sam ti obezbedio od kako se znamo. Kad smo se upoznali nisi znao ni šta su classicsi a šta titaniumi, a kamoli nešto više.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by buzer Thu Jul 18, 2013 3:28 pm

Ja mislim  kad bi doslo do naplate da bi se primeno institut kompezacije, prebijanje medjusobnih potrazivanja i dugovanja i da u tom slucaju bi polakao mogao da razmisljas kako da ne udjes u duznicko robstvo. . . :)i nije mi merodavno tudje misljenje, tj dal se G1 tamo negde tako oslovljava ili ne, da bih fromirao svoj stav, a narocito kada se prema njima ne odnosi sa duznom paznjom i postovanjem Neutral 
Ja i dan danas ne znam sta su Classics, niti Titanium-i :Da pogotovu sto sam imao dugogodisnju, vise od decenije, pauzu u interesovanju prema transformers-ima od preioda prelaska iz detinjstva u pubertet do danasnjih dana, jbg tada, u pauzi, sam imao neka druga interesovanja, nesto drugo mi je vise okupiralo mozak, daleko vise sam se time bavio nego pasijom iz detinjsta. . .

@Razor
Inace, salu na stranu, hteli mi to da priznamo ili ne, nas Dzoni alijas @ Sammael jeste guru transfomers kolekcionarstva i od svih nas najvise je upucen i najduze je u toj temi. . . 8)ja ne tvrdim da sam najupuceniji u celokupnu transformers fransizu, kolekcionarstvo, brend uopste, al iskreno tako mi pucketa sto nisam Cool 


Jbg, Vladi, izvini za spam, bar sa moje strane. . .


Last edited by buzer on Thu Jul 18, 2013 6:03 pm; edited 4 times in total
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 18, 2013 3:29 pm

Od 80 G1 figura koje imam samo 8-9 su Reissue i sta sad koja pm pa nisu KO ili butlezi


 G1 i Reissue su potpuno isti,plastika je ista,jedino su kod nekih Reissue-a boje promenjene

@Sammael - a je li tebra jel si ti neki ovde C10 G1 kolekcionar i ne volis reissue Razz 

To su [globalno,nista licno] komleksi i predrasude , sta me boli uvo sta gomila frikova i debila sa tfw-a misli,ja i onako ne idem tamo - suvise je atmosfera za placipicke a ja svakako ne pripadam toj grupaciji

Ovde je situacija jasna 3:1  3 oldskula protiv 1 , ko i za Springera al tamo je 10:1 Very Happy



Za G1 verujem da sam mozda naj upucen obzirom da sam 89-95 bio kolekcionar [imao preko 120 G1 figura] a ne neko ko je imao 10-15 figura i ko je sa 8-9god gledao Nikolu Simica .... Za period posle G1 me boli cose,sto kaze @Buzer tad sam skupljao neke druge stvari 8)a 2009-te sam se back to back-ovao pa me puno i ne interesuje tamo neke AEC trilogije i animated gluposti,BW sam tek od skora zavoleo a malo i Prime i tako cheers


Last edited by Aerialbot on Thu Jul 18, 2013 3:37 pm; edited 1 time in total
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by buzer Thu Jul 18, 2013 3:37 pm

Izvini ja se ne slazem u proporciji koji si postavio vezano za Spinger-a, tamo je ipak ima dva glasa na suprotnoj strani, a ovde ne moze biti 1, jer se zbog odnosa i ophodjenja (poznato nama koji se druzimo sa njim) prema G1 sam diskvalifikovao. . . ja ne mogu njega da banujem, niti bih to i kada uradio, al mogu da konstatujem njegovu diskvalifikaciju Very Happy


Last edited by buzer on Thu Jul 18, 2013 3:39 pm; edited 2 times in total
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Razorclaw Thu Jul 18, 2013 3:38 pm

@Aerialbot:

You've got mail!
Razorclaw
Razorclaw
Član kluba

Broj poruka : 1578
Datum upisa : 2011-12-30

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by zecijauskas Thu Jul 18, 2013 3:38 pm

Ne vredi, treba svi da odemo na Erdinger.
zecijauskas
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1656
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 39
Lokacija : Beograd

http://www.zeci.me

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Razorclaw Thu Jul 18, 2013 3:40 pm

zecijauskas wrote:Ne vredi, treba svi da odemo na Erdinger.

 Moze i Weizen, imaju dobre flajke.
Razorclaw
Razorclaw
Član kluba

Broj poruka : 1578
Datum upisa : 2011-12-30

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 18, 2013 3:58 pm

Moze i Mythos,tj donese cika Vlada iz Elade cheers
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Sammael Thu Jul 18, 2013 4:00 pm

Aerialbot wrote:Za G1 verujem da sam mozda naj upucen obzirom da sam 89-95 bio kolekcionar [imao preko 120 G1 figura] a ne neko ko je imao 10-15 figura i ko je sa 8-9god gledao Nikolu Simica .... Za period posle G1 me boli cose,sto kaze @Buzer tad sam skupljao neke druge stvari 8)a 2009-te sam se back to back-ovao pa me puno i ne interesuje tamo neke AEC trilogije i animated gluposti,BW sam tek od skora zavoleo a malo i Prime i tako cheers

Sasvim sigurno si u to vreme bio naj kolekcionar (bez zayebancije), samo znaš da ni ja nisam počeo od Nikole Simića Wink
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Danilko Thu Jul 18, 2013 4:01 pm

E ne tupite sa tim fensi pivima, odakle pare?! Dodjite sutra na Jelenka i sve ce da prsti Very Happy
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Razorclaw Thu Jul 18, 2013 4:09 pm

Aerialbot wrote:Moze i Mythos,tj donese cika Vlada iz Elade cheers

 Samo da je pshenichno.
Razorclaw
Razorclaw
Član kluba

Broj poruka : 1578
Datum upisa : 2011-12-30

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 18, 2013 4:10 pm

Sammael wrote:
Aerialbot wrote:Za G1 verujem da sam mozda naj upucen obzirom da sam 89-95 bio kolekcionar [imao preko 120 G1 figura] a ne neko ko je imao 10-15 figura i ko je sa 8-9god gledao Nikolu Simica .... Za period posle G1 me boli cose,sto kaze @Buzer tad sam skupljao neke druge stvari 8)a 2009-te sam se back to back-ovao pa me puno i ne interesuje tamo neke AEC trilogije i animated gluposti,BW sam tek od skora zavoleo a malo i Prime i tako cheers

Sasvim sigurno si u to vreme bio naj kolekcionar (bez zayebancije), samo znaš da ni ja nisam počeo od Nikole Simića Wink

 Pa da tu nisam mislio na tebe, Rejzora i Buzera - mi smo teska gerijatrija ovde cheers

Al mora se zna ko je G1 guru - Ipak se moje G1 znanje ne zasniva na TFW-u i internetu vec na suvim during the war secanjima i iskustvima , vama prepustam sve druge guru zenovine Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 3089349857
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by g2k Thu Jul 18, 2013 4:19 pm

Aerialbot wrote:
Sammael wrote:
Aerialbot wrote:Za G1 verujem da sam mozda naj upucen obzirom da sam 89-95 bio kolekcionar [imao preko 120 G1 figura] a ne neko ko je imao 10-15 figura i ko je sa 8-9god gledao Nikolu Simica .... Za period posle G1 me boli cose,sto kaze @Buzer tad sam skupljao neke druge stvari 8)a 2009-te sam se back to back-ovao pa me puno i ne interesuje tamo neke AEC trilogije i animated gluposti,BW sam tek od skora zavoleo a malo i Prime i tako cheers

Sasvim sigurno si u to vreme bio naj kolekcionar (bez zayebancije), samo znaš da ni ja nisam počeo od Nikole Simića Wink

 Pa da tu nisam mislio na tebe, Rejzora i Buzera - mi smo teska gerijatrija ovde cheers

Al mora se zna ko je G1 guru - Ipak se moje G1 znanje ne zasniva na TFW-u i internetu vec na suvim during the war secanjima i iskustvima , vama prepustam sve druge guru zenovine Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 3089349857

 .......e da sam te poznavao kad sam bio mali  Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 1020524097
g2k
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 18, 2013 4:37 pm

g2k - zadnje sam kupio 93 kad sam bio sa Biljanom u Atini lol!, al stvarno , a ona meni kao Vlado pobogu pa zar jos kupujes robote , ma jok to ja za burazerovog klinca Cool
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by g2k Thu Jul 18, 2013 4:43 pm

Aerialbot wrote:g2k - zadnje sam kupio 93 kad sam bio sa Biljanom u Atini lol!, al stvarno , a ona meni kao Vlado pobogu pa zar jos kupujes robote , ma jok to ja za burazerovog klinca Cool

lol!  bar si joj se posle osvetio za taj komentar  Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 2792167045
g2k
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 18, 2013 4:53 pm

Twisted Evil
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by skubi Thu Jul 18, 2013 6:13 pm

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Mjep
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 18, 2013 7:26 pm

Ja cu i kad budem deda imati hajp za pravim,originalnim i zauvek najboljim G1 Transformersima , jel da se ne osecam tako to bi mi bilo kao da sam pljunuo ovog klinca ovde


Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 2qvrwvt


7 maj 1989   cheers cheers cheers cheers cheers


Doneo ga cale iz Minhena,kostao 70 demona u to vreme


Last edited by Aerialbot on Thu Jul 18, 2013 7:28 pm; edited 1 time in total
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Sammael Thu Jul 18, 2013 7:27 pm

Ništa se nisi promenio Very Happy
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Prvi deo - Page 32 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Prvi deo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum