TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

+18
gvajmo
dem6n6vic
scan1
divljasvinja
yy22
g2k
Sammael
zecijauskas
coa sensei
Razorclaw
Cool Tables
шон десептикон
Danilko
kaznove
tfikac
buzer
skubi
Aerialbot
22 posters

Page 31 of 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Sammael Wed Jul 08, 2015 12:39 pm

Ne troluj kad imamo lepu i normalnu diskusiju...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by buzer Wed Jul 08, 2015 12:43 pm

Smile
ajde, ajde. . . nemoj da si na kraj srca. . . i nije diskusija već hvalospevi. . . vrhuncu tf kolekcionarstva.
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by kaznove Wed Jul 08, 2015 1:07 pm

Aerialbot wrote: za Chug kaze bljak izgledaju ko Kinezi skroz plasticni Very Happy


hahahahaha razuemte me?

 Wink Very Happy
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Danilko Wed Jul 08, 2015 1:09 pm

Sammael wrote:Šta god da proizvedi duševni mir, to je u redu. Cool

Isto.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Danilko Wed Jul 08, 2015 1:09 pm

kaznove wrote:
Aerialbot wrote: za Chug kaze bljak izgledaju ko Kinezi skroz plasticni Very Happy


hahahahaha razuemte me?

 Wink Very Happy

Ma ajde bezi, plagijatoru Very Happy
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 08, 2015 1:32 pm

Upravo sam kupio 4 G1 Tehnobota da potvrdim gradivo za letnji raspust Cool [jednog je prodao Kazanova jos prosle godine il pretprosle,ma jok tad je prodavao Animatede i Cybertrone il cek bese G1 a sad Chug,sledece godine ce MP , ja ga razumem potpuno lol! jocolor ]
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by skubi Wed Jul 08, 2015 3:11 pm

A faaak, sad me i kazanoe tripuje sa tim, ono, trigeruje mi tu misao da je to ispravno. Da zapravo nemamo konekciju sa chugovima, nego samo sa g1 i mp, jer mp je ono shto je dzhi van trebao da bude, a dzhi van je ono shto smo imali, ili nismo mogli da imamo tada kad smo najvishe upijali okoline, znanja i emocije
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 08, 2015 4:33 pm

Skubi sine zabrinjavas me Very Happy , samo nek te troll king trigeruje baljezgarijama Laughing
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by kaznove Wed Jul 08, 2015 5:24 pm

Vladimire agresivan si. Ja samo zagovaram danasnju realnost i esenciju kolekcionarstva Razz Very Happy pazi ostaju mi samo filmski ipak je od njih sve pocelo Smile

Coda, realno, ti si spoznao put dzedaja na vreme Smile
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by skubi Wed Jul 08, 2015 6:51 pm

Nema konekcije prave sa chugovima
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 08, 2015 10:17 pm

Joj kake baljezgarije Piconije,poceo si ozbiljno da trujes ljude.Profi nema sta,samo cemo princ pakla i ja da ti udarimo neku sankciju za bogohuljenje Very Happy
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by kaznove Wed Jul 08, 2015 10:37 pm

Ako postoji sankcija za iznosenje svog misljenja...onda udrite Mislim da se to zove i ogranicavanje slobode govora u to ime...


Unajmicu advokata Wink Smile
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 38
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 08, 2015 10:44 pm

Tako je a advokat je moj advokat tako da ti nema pomoci What a Face
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by divljasvinja Thu Jul 09, 2015 10:57 am

skubi wrote:A faaak, sad me i kazanoe tripuje sa tim, ono, trigeruje mi tu misao da je to ispravno. Da zapravo nemamo konekciju sa chugovima, nego samo sa g1 i mp, jer mp je ono shto je dzhi van trebao da bude, a dzhi van je ono shto smo imali, ili nismo mogli da imamo tada kad smo najvishe upijali okoline, znanja i emocije

Ovo.

U bivsem stanu, jedina figura vidljivo izlozena autsajderima (na polici iznad tv-a u dnevnom, sve drugo je bilo u sobi) bio je MP-01 u opakoj pozi.....i dvaput mi se desilo da je nasumicni lik koji bi upao u stan rekao da ga je imao kao klinac.
"Varate se, gospon...to tada nije ni postojalo." "Ne, ne, stoposto, imao sam ga, znam".
Drugi put s drugim likom opet slicna prica: "Nemoguce da nije postojao, znam da sam ga imao, bas ovakvog...uuu sta je dobar!", sav nekako razgaljen.

I tad mi sinulo - lik je (evidentno) imao dzi-vana, ali ovakvog ga PAMTI, iz doba kad je jos mashti davao krila.
MP je ono sta smo htjeli da dzi-van bude, i kako smo ih tada dozivljavali i konstruirali nepostojece dimenzije oko njih.
Legitimni otac i sin, u odredjenoj percepciji.

CHUG je bio re-imagining stare stvari za novu generaciju, a za staru neki bastard polubrat od druge majke koji samo cuva stolicu, ista stvar kao npr.  200x linija izmedju vintidj Mastersa i MotUC.......i znam dosta ljudi koji su poceli utapati CHUG figure jednu po jednu, cim bi se odredjen lik pojavio u MP izvedbi.

.....tako da, ako je nekom starije generacije iskljucivo do likova i sakuplja po tom principu, nema realnog razloga da drzi i CHUGa i MPa.
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 09, 2015 1:15 pm

Meni je ta 200x linija najbolja kod Mastersa a chug mi je najbolji kod tfsa upravo zbog toga sto je malo drugaciji da ne kazem modrernizovan
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by divljasvinja Thu Jul 09, 2015 1:26 pm

Aerialbot wrote:Meni je ta 200x linija najbolja kod Mastersa a chug mi je najbolji kod tfsa upravo zbog toga sto je malo drugaciji da ne kazem modrernizovan

Meni isto odlicne i jedna i druga na isti nacin, posto su paralele u pristupu evidentne.
...ali i u jednoj i drugoj franshizi, kad su se dve spomenute linije pojavile, bez obzira na generalno odusevljenje je bilo onih 'okorjelih' kojima je smetala ta modernizacija, i stalno se vukle usporedbe s uzorima/originalima i sta sve ne valja u odnosu na njih.

I MP i MotUC rade totalno istu stvar, vracaju se skroooooz unazad, i jedina modernizacija je u inzenjeringu. I sretni su i mladi i stari, nitko ne kenja.....i svakim novim izdanjem u nizu nesretni 'zamijenjeni' pojedinci iz ovih 'medju'-linija gube na nekom prestizu i cijeni.
...tako da nekako ispada da su te figure samo izigravale placeholdere za velik broj ljudi.
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 09, 2015 1:36 pm

Nastavak letnjeg raspusta Very Happy [posle se ide na neki Kapri/Leni a uvece na Terminatora Very Happy]

Stigli jutros G1 Tehnoboti

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 2jeu6i1

G1 Lightspeed
G1 Afterburner
G1 Strafe
G1 Nosecone [nije na slici - muceniku sam polomio noge pa je na remontu - to je jos jedna stvar zasto vise preferiram Reissue nad vintage-ima , plastika posle 30 godina postaje toliko krta/lomljiva da je to strasno , pogotovo ako figure nisu transformisane godinama]

Naravno svi Tehnoboti su bez oruzja i to ce biti pravi pakao nabaviti
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Danilko Thu Jul 09, 2015 2:49 pm

Uzdravlje! I da pazis malo kako transformises Very Happy
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 09, 2015 2:56 pm

Hvala,zapeklo tebra,znas da sam uredni bolesnik.Ko zna koliko su godina proveli netransformisani na nekom tavanu
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Danilko Thu Jul 09, 2015 3:36 pm

Gde si ih zaboo? U bgu negde?
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by buzer Thu Jul 09, 2015 5:15 pm

Meni nijedan G1 nije puko. . .  Smile to te je učestali kontakt sa Nikolom i njegovim predkranim falšom u poslednje vreme izmalerisao.

I pošalji mi fotke već jednom. Nisam non stop na net-u pa nisam u mogućnosti da se javim kad me zoveš.
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 09, 2015 5:32 pm

Mora sveta vodica da se polije po G1 vitrinama farao

Nemogu da nadjem fotku,ko za k....[sad guglam bezuspesno] al sad se fokusiraj na Kavalu kad se budes vracao
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Fri Jul 10, 2015 1:19 pm

kaznove wrote:Put po uspomenama prvog kolekcionara- djordje balasevic stil Wink

Aeriaboltovo poslednje utociste- saska fazon Smile

My Preshesssss- tvoj fazon Smile


ili...  vladine(boltove) djakonije? 
       
       vlada od A do S 
       
       Aeriaboltov put
       
       Nekad i sad
       
       Vladina retro-vizija??

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 3089349857

A sta mislis o ovim buducim nazivima tema

Picina Animated kolekcija farao

Picina Cybertron kolekcija What a Face

Chug ljubavi moja prva cheers

Zekine G1 baljezgarije geek

Veliki fanovi robotike Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 1020524097


I kao najveci hitovi High End kolekcionarstva - Picine Ebay vragolije [u toj temi bi mladi piconije davao savete za kupovinu KO figura sa ebay-a MP-ova i Nindza kornjaca  ]

BTW
Sramotnice jedan idi vodi Bojanu na more od para za koje si prodao [dusu  Very Happy ] Chug study da ne bude posle Bokice sto me mladog ostavi / suzama sam lepio tapete  What a Face
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Thu Jul 16, 2015 11:44 am

Dobar ovaj letnj raspust,sve prsti od tfsa Very Happy

Od najboljeg Spartanca medju nama jocolor


Chug Protectoboti

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 1yo21f

Jos samo Hot Spot i bice veliki kao cika iza njih

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 23w1ajd

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 33m7u4g


Last edited by Aerialbot on Thu Jul 16, 2015 1:11 pm; edited 2 times in total
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by g2k Thu Jul 16, 2015 11:49 am

Cestitke,mislio sam da uzimas takaru zbog groove-a ?
g2k
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 31 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum