TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

+18
gvajmo
dem6n6vic
scan1
divljasvinja
yy22
g2k
Sammael
zecijauskas
coa sensei
Razorclaw
Cool Tables
шон десептикон
Danilko
kaznove
tfikac
buzer
skubi
Aerialbot
22 posters

Page 13 of 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 02, 2014 9:09 pm

Razorclaw wrote:Priznaj Vlado da su odlicni. Ja moje bio nabavio po povoljnoj ceni odavno kao placeholder dok ne nabavim G1 verziju, ali su i ovi meni toliko super da sam jednostavno odustao od nabavke G1 verzije.

Fantasticni su , Movor ima lepsi paintjob od Blast Off-a , Rollbar bruka u alt modu , Mega Octaine isto opasno izgleda

Meni je ovaj upao ko 1 na 11 , sasvim nenadano , inace planiram da nabavim i G1 verziju koju sam imao kao klinac ali lagano ne zurim sad kad imam mold , mada uleteo mi i G1 Brawl nenadano pre mesec dana

Mislim da sam ovu sliku vec postovao,slikano u Atini januar 1992 i moj poslednji haul u prvoj fazi kolekcionarstva [cale se bogovski otvorio jer sam zavrsavao 8-mi razred]

Tu su Elite Action Masteri [koji zlata vrede danas] , Evropski klasici u kultnim zutim pakovanjima,2 seta combinera [na slici se ne vidi Defansor] ..... Jedino sto je prezivelo i sto sada krasi vitrine je G1 Jazz,kutija od action master Starscreama i Cardbeckovi od G1 Combaticona koje drzim u rukama  Very Happy 

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 98se2d
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by buzer Wed Jul 02, 2014 9:32 pm

Aerialbot wrote:
Meni je ovaj upao ko 1 na 11 , sasvim nenadano , inace planiram da nabavim i G1 verziju koju sam imao kao klinac ali lagano ne zurim sad kad imam mold , mada uleteo mi i G1 Brawl nenadano pre mesec dana

Evo, sveze stigli. . .
http://www.transformerland.com/store/search.php?LU=6
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 02, 2014 9:45 pm

@Buzer - Ako nastavis da ubacujes ovakve stvari izbusicu ti gume na kolima  Very Happy 

Bas je nashibao cene  Mad 

BTW

Kome se svidja mold a ne zeli da da 150usd za G1 paintjob ovaj RiD paintjob je 50usd u proseku - znaci 3 puta jeftiniji
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Mon Jul 14, 2014 11:25 pm

Jos jedan od letnjih noviteta stigao jos prosle nedelje al evo malo vremena najzad


Movie 07 Leader class Brawl


Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 10p5bmv

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Fx78k4

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 33k439x

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Fjkepk

Steta sto treci lider iz 07 filma nije dostojan ove dvojce

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 15xu07r

I za kraj mala Brawl kolekcija [mislim da su ovo svi vazniji od 86 na ovamo]

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 2duf1ad


Eto figura koju sam zestoko pljuvao je najzad zavrsila kod mene i sta sad da kazem osim da sam debelo pogresio   What a Face 

Alt mod je ja mislim najbolji TF tenk ikad,transformacija je odlicna,nije kretenski komplikovana/frustrirajuca kao kod nekih Leadera,robot mod je do zuba naoruzan i uprkos tome sto nema super fantasticnu ninja artikulaciju moze se dosta dobrog napraviti sa njim..

Odlicno se uklapa sa HFTD Starscream liderom cak i u alt modu razmera sa F22 je savrsena

Jedina zamerka [ako je uopste zamerka] su kretenski zvuci koje ispusta i pri najmanjem dodiru kupole ili topa tako da je ovo jedna od malobrojnih figura gde sam baterije izbacio iz figure
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by skubi Tue Jul 15, 2014 10:42 am

gledam kazhesh pogreshio si, pa mi nije jasno, pa skontam posle da si mislio da si pogreshio shto si pljuvao. Jel da?
Meni odlichno deluje oduvek, samo je preeevelik
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by coa sensei Tue Jul 15, 2014 4:30 pm

Ja u kolekciji imam 2 Movie figure, i planirao sam tu da stanem. 

Ali izgleda da ću morati i ovog da nabavim.  Smile
coa sensei
coa sensei
Član kluba

Broj poruka : 727
Datum upisa : 2011-12-27
Lokacija : Požarevac

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Danilko Tue Jul 15, 2014 5:38 pm

Odlican Brawl! Mnogo jaka figura, imao ga ja. Smile Uzdravlje!
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by yy22 Tue Jul 15, 2014 10:07 pm

....cestitke na prinovama...Wink...posebno na leader brawl-a koji nema ni grama prasine na sebi.... Very Happy
yy22
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Tue Jul 15, 2014 10:29 pm

Fala momci , @yy22 - palo je ciscenje profi alatom

Svi klinci koji su gledali 2 displeja [jedan MP/Alternator/Chug a drugi Piramida sa filmskim figurama] bili su vise odusevljeni ovim Movie

Ja ih pitam koje su bolje figure a oni svi u glas filmske

Pitam ih zasto  - pa zato sto su detaljnije odradjeni i ne vidi se u sta se transformisu

Pitam ih onda sta misle o ovim drugim a oni kisele face i kao pa ooonako vise nas interesuju ovi drugi [movie]

I tako par grupica dece svi daju slicne komentare,jes da su odrasli na filmovima i nemaju pojma o G1 ali opet daju ok odgovore,ja u soku  Very Happy 

Onda dodjem gajbi i zagledam , poredim Lidere sa MP figurama ,znaju deca donekle  Exclamation  sta pricaju Very Happy
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by skubi Tue Jul 15, 2014 11:19 pm

haha, pa da, kao shto mi ne razumemo one starije od nas, tako oni nas ne razumeju, i obrnuto
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by yy22 Wed Jul 16, 2014 8:51 am

@Aerialbot i @skubi mislim da je netko na forumu provalio da svaka nova generacija klinaca raste uz nove transformers serije i filmove.....kao npr vi uz g1, ja sam rastao u Rid seriju iz 2000  koju su konstantno pustali u vrticu uz tu i tamo koju g1 epizodu koju nisam uopce registrirao jer sam mislio da nisu ti TF "orginal" XD......a danasnji klinici uz movie i animated TF serijale......=D



a dobar ti je taj profi alat za ciscenje....trebao bi i ja jedan....;D
yy22
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by skubi Wed Jul 16, 2014 12:06 pm

sve ono shto je postojalo kad si se rodio - bice ti normalno tokom zhivota. do petneste godine shta se pojavi, to je sve normalno. sve izmedju 15-35 ce biti :O i bice ili hocesh ili necesh, uzbudljivo u svakom sluchaju, a sve posle toga ce ti biti mrsko shto se bude pojavilo.

ortak je neshto slichno reko pre par dana, pa sam remiksovao
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by divljasvinja Wed Jul 16, 2014 12:30 pm

Imao ga, dobar al nije mi nikad 100% legao........mozda malo pre-nezgrapan u usporedbi s ostalim movie leaderima, i pre-kockast za neko moje poimanje movie estetike (dok sam jos patio na kompletiranje citavih  serija)
pojmanemam.. Smile

Ako me pamcenje ne vara, mislim da je sad kod CoolTables-a.
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by divljasvinja Thu Jul 17, 2014 9:53 am

skubi wrote:sve ono shto je postojalo kad si se rodio - bice ti normalno tokom zhivota. do petneste godine shta se pojavi, to je sve normalno. sve izmedju 15-35 ce biti :O i bice ili hocesh ili necesh, uzbudljivo u svakom sluchaju, a sve posle toga ce ti biti mrsko shto se bude pojavilo.

ortak je neshto slichno reko pre par dana, pa sam remiksovao


Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Adams_zps48092571

Smile
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Tue Jul 29, 2014 10:56 pm

Rotf leader class Megatron


Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Ruwg2x

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Skvvgy

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 2jb1xkj

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 3524prr

Decepticon lideri spremni [tu je i matora kurva Sentinel u vitrini  Very Happy ]


A Megi lider zvani - Freak of the week - mnogo bolje izgleda uzivo i mnogo je bolji od one vudu lutke iz prvog filma , steta sto Dotm nije lider vec voyager  Neutral 

Uzeo ga na Limundu,nisam izdrzao [sorry G jos jednom  Wink ] , fali mu raketa i jedan deo koji se kaci na zadnji/bocni deo butine , ali za 3 soma ko bog s obzirom da mu cena ide od 100usd [+ shipp] pa navise
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by scan1 Tue Jul 29, 2014 11:07 pm

3rd party kompanija pravi novu ruku za Megatrona, nije jeftino ali vredi uzeti:

http://www.bigbadtoystore.com/bbts/product.aspx?product=UFO10018&mode=retail
scan1
scan1
Član kluba

Broj poruka : 2389
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 40
Lokacija : Niš

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Tue Jul 29, 2014 11:11 pm

Fala za info , ali ti znas koliko ja cenim trtove,sto kaze @divljasvinja kao Roadbote sa buvljaka

BTW

Jeftinije sam platio celu figuru nego sto kosta ta trt ruka  Laughing  , koji su to otimaci  Mad
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by buzer Tue Jul 29, 2014 11:39 pm

"Odvratna figura"  Smile
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Sammael Wed Jul 30, 2014 7:47 am

Vladimire, počinješ da me zabrinjavaš...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 30, 2014 8:06 am

Sto , pa ja oduvek kupujem filmske figure [a od lidera nema bolje,cak je bolji inzenjering nego kod MP-ova] , ne mogu sad da kupujem G1 style duplikate i da gledam G1 crtac dok ne padnem u nesvest

Ja sam oduvek bio fan Transformersa  Cool  a ne rob G1 crtaca

@Buzer - opasno gadna buba  Smile
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Sammael Wed Jul 30, 2014 8:51 am

Ima zaista Movie figura koje imaju sjajan inženjering. ROTF Optimus, DOTM Sentinel, HFTD Starscream na primer. Ali ovo nije jedna od njih... ovo je bubašvaba u najgorem smislu te reči.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by buzer Wed Jul 30, 2014 11:11 am

Vladimire, ja te podrzavam 100%. . .  Very Happy Dozivljavas egzorcizam, purifikaciju i transformaciju. . . rasprodajes prime sranje, kupujes leader-e koje si pljuvao, a koje sam/smo ti govorili da je bolje imati njih, nego prime sranje. . . prolazis kroz fazu slicnu kao sto je pre godinu i jace dana prolazio Pica  Very Happy 
Sledeca stavka obrlatiti Nikolu da se odrekne trti KO  Very Happy


Last edited by buzer on Wed Jul 30, 2014 9:41 pm; edited 1 time in total
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Wed Jul 30, 2014 7:18 pm

buzer wrote:Vladimire, ja te podrzavam 100%. . .  Very Happy Dozivljavas egzorcizam, purifikaciju i transformaciju. . . rasprodajes prime sranje, kupujes leader-e koje si pljuvao, a koje sam/smo ti govorili da je bolje imati njih, nego prime sranje. . . prolazis kroz fazu slicnu kao sto je pre godinu i jace dana prolazio Pica  Very Happy 
Sledeca stavka obrlatiti Nikolu da se odrekne trti KO  Very Happy 

 cheers

Rasprodajem Prime [AEC sam rasturio nacisto] ali slag na torti zadrzavam - FE Cliffa,Rid Megatrona,Vehicona,Dreadwinga

Leadere sam pljuvao samo neke,nikad Optimusa,Starscreama....

A @Pica je izdao Chug,sad skuplja statue  farao

Nikola je bojim se zauvek izgubljen sa trti KO  affraid 


Glavni fokus kolekcije ubuduce su

1.G1/G2

2.G1 Style figure [Chug,MP,Alternatori]

3.Beast Wars

4.Movie



@Skubi - to pravilo kod mene ne vazi,ja i dalje mogu da prihvatim nove stvari [samo gej modu i preteranu kretenizaciju tehnikom bas ne podrzavam  Very Happy ]
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Danilko Wed Jul 30, 2014 7:56 pm

Odlicna nabavka! Jel to onaj sa linka sto sam ti poslao? Izgleda super ta ruka za Megatrona ali je bas skupa. Uzdravlje Smile
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Aerialbot Sun Aug 31, 2014 11:56 am

Evo i mene napokon posle duze morske pauze

Letovao na Jonskom moru i jedan dan se vratio na mesto zlocina gde je pre pet godina sve pocelo Very Happy

Ground zero What a Face

Naravno u pitanju je cuveni Jumbo shop 2km od centra grada Krf-a


Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 1z66sr4


Tamo gde su 2009-te bili MP Starscream,Classics/Universe figure,Rotf/Movie lidri [tad pazario Universe Cyclonusa i Starscreama] itd itd sada zaista tuzan prizor [ocekivano]  - ostaci Prime/Beast hunters figura i usrani AOE degenski asortiman [isto kao kod nas u deksiju]


Eto da ne bih crkao da ne kupim nista [prodajem prime figure] uzeh ovog momka za kog nikad nisam hteo da izdvojim 4500din u Beogradu - ovde 25e


Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 25fllcy


Rekoh sebi OK ove godine nista spektakularno,distribucija u EU je pukla nacisto,sve ocekivano,znao sam da necu naci nista od novih figura koje me zanimaju

I tako se vratim ja u Pargu isti dan i kazem sebi,kur me bole sad ce sve pare da odu na izlete,krtsrarenja,plaze i koktele [sto je i normalno]

A onda je dosao zadnji dan i prolazak kroz jos jedno veliko mesto Very Happy
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Aerialbotova kolekcija - Drugi deo - Page 13 Empty Re: Aerialbotova kolekcija - Drugi deo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 40 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum