TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VAZNO OBAVESTENJE!

3 posters

Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Wed Oct 09, 2013 10:13 am

Clanovi kluba, jedno vazno obavestenje. 

Iz APR-a ( za one koji ne znaju sta je, Agencija za privredne registre) nam je stigao nalog da kao klub uplatimo 4000 dinara na racun takse za podnosenje finansijskog izvestaja za proslu godinu. 

E sada da to ne bi palo samo na par clanova, mole se svi clanovi kluba da mi se jave preko pm-a da utvridno tacno koliko ce ko davati da bi se pokrili ti troskovi.

Hvala.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by buzer Wed Oct 09, 2013 10:24 am

Trebalo bi da nas bude 12-14.
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Sat Oct 19, 2013 2:15 pm

LJudi aj oglasite se ovde ko je sve dao kintu za ono za apr, da potvrdim samo ko mi je sve uplatio.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Wed Nov 20, 2013 10:36 pm

Ljudi, dobili smo danas ponudu da ucestvujemo na Berzi igracaka u SKC-u 22 decembra, da se ispromovisemo kao klub i da prodaju ljudi iz kluba sta imaju za prodaju. 

Prica je sledeca. 

Daju nam sto, na koji mogu da se iznesu figure za prodaju i par figura koje bi bile eksponati (ne vise od 20) . 

To traje jedan dan. Bice dosta ljudi tamo sto prolaznika sto likova koji sakupljaju igracke pa mozda ispadne i neki transfan koji ce nam se prokljuciti. 

Cena "zakupa" stola je 2000 dinara regularno, ali posto smo klub i posto nemamo preterano mnogo za prodaju, a moglo bi da znaci za promociju, spustio sam cenu liku na 500 dinara za taj najam tako da par nas moze da se ucipi za po 100 kinti pa da ljudi koji imaju sta za prodaju i koji hoce da izbleje taj dan tamo odu i malo nas ispromovisu.

trebam da znam do sutra to, izjasnite se ovde. Ja necu biti tu za tu berzu ali bi bilo dobro da se ode.

Traje od 12 do 8 uvece 22. decembra i to je to. 

Izjasnite se, mislim da je dobra prilika za promociju. Opet, ne treba da se nosi nista specijalno, svako po 2-3 figure i to je to.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by buzer Wed Nov 20, 2013 10:55 pm

OK. Lova nije neka, tako ne treba da se "cigancimo" Very Happy . Usaglasicemo se sta nosimo(od svega po malo) i sta ko nosi.
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Wed Nov 20, 2013 11:24 pm

Ja cu da dobacim ako zafali 100 dinara Very Happy
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Thu Nov 21, 2013 3:32 pm

Cuo sam se  onim likom sto organizuje berzu. Javio sam mu da ucestvujemo, stvari stoje ovako. 

Sto koji dobijamo za 500 kinti je oko metar sa metar, sto znaci je dosta malo prostora za figure koje se izlazu i prodaju. Dao nam je opciju za za 1000 dinara dobijemo 2 stola tih dimenzija (to je sa popustom, inace naplacuje 4000).  

Posto ja necu biti tu u to vreme lik mi je rekao da mu se javi neko od vas sto idete pa da dogovorite sve.

Takodje postoji opcija da nam se prikljuce Mastersi pa da to sve mnanje iskosta ali opet povlaci manje prostora posto ce oni i svoje figure da donesu da prodaju. 

u ostalom neka se cuje neko sa ovim likom pa neka dogovori sve. 

ZNaci jedan sto oko metar sa metar 500 kinti
dva stola 1000

0641648345 Pedja
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Sammael Thu Nov 21, 2013 4:51 pm

Da uzmemo taj dupli, uleteću ja sa mojim onim modelima automobila, pa će to zauzeti više mesta na stolu.
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Thu Nov 21, 2013 6:43 pm

Ok. Samo se dogovorite i neka se neko javi tom liku sutra da dogovori sve. Nece da nas cekaju ne znam koliko tako da organizujte se, pozovite ga i dogovorite sve.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Danilko Fri Nov 22, 2013 3:08 pm

Javili su mi se Mastersi, uleteli bi i oni sa nama, pa bi uzeli 3 ili 4 stola. sve ukupno. Neka se cuje neko ko ce biti prisutan i ko hoce da dogovori sa tim Pedjom celu pricu. 

Treba da mu se javi do SUTRA PRE PODNE , inace ispadamo iz kombinacije. Ko preuzme odgovornos organizacije neka se cuje i sa Pouckim da vidi sa njima sa koliko stolova se nama prikljucuju. 

Marko Poucki 065 369 369 8
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

VAZNO OBAVESTENJE! Empty Re: VAZNO OBAVESTENJE!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum