CT kolekcija

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: CT kolekcija

Post by zecijauskas on Mon Mar 10, 2014 7:18 pm

Cestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1588
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 32

http://www.zeci.me

Back to top Go down

Post by Cool Tables on Mon Mar 10, 2014 7:38 pm

Hvala ekipa Smile
Sad imam izgovor za još veču kupovinu igračaka Smile
Cool Tables
Član kluba

Broj poruka : 864
Datum upisa : 2011-12-29
Godina : 34

Back to top Go down

Post by skubi on Mon Mar 10, 2014 9:05 pm

Mali MATEO EL!
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3510
Datum upisa : 2011-12-27

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Post by coa sensei on Mon Mar 10, 2014 10:30 pm

Čestitke i od mene!  Smile
coa sensei
Član kluba

Broj poruka : 718

Back to top Go down

Post by tfikac on Mon Mar 10, 2014 10:48 pm

cestitam uzdravlje
tfikac

Broj poruka : 516
Datum upisa : 2012-08-15
Godina : 33

Back to top Go down

Post by Cool Tables on Mon Mar 10, 2014 11:06 pm

Hvala hvala Smile
Cool Tables
Član kluba

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Tue Mar 11, 2014 12:12 pm

Fino se rastavismo kad se rodio, valjalo bi ponoviti! Very Happy
Cestitke jos jednom!
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 37

Back to top Go down

Post by Sammael on Tue Mar 11, 2014 12:24 pm

Au, kako ovo propustih? Živ bio!

*does not include accessories and upgrade kits; no drones - includes only characters with personalities; Nebulons count, Humans don't
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4691
Datum upisa : 2011-07-03

Back to top Go down

Post by yy22 on Sun Apr 27, 2014 3:52 pm

....cestitkeeee na joos jednom clanu u obitelji....Wink
yy22

Broj poruka : 183
Datum upisa : 2013-08-27

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Wed Jul 09, 2014 12:44 am

Posto sam trenutno CoolTablesov kurir + postanski pretinac dok je on na moru, samo jedna sitnica koja mi je danas stigla u rukice.

Nece ga docekati MISB (s punim blagoslovom vlasnika Very Happy), ali mozda da mu ipak prepustim prezentaciju za narod.... Wink
divljasvinja

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Mon Jul 14, 2014 1:43 am

Evo, da udovoljim zeljama vlasnika ovog threada, slijedi
KOLEKSHN HAJLAJC U GOSTIMA
posto se spomenuti vlasnik (ujedno i vlasnik naredne figure, jelte) chilla na moru i bas ga briga za nas nesretnike zapele na kontinentalnog klimi....al iskazuje strasnu napetost prema ovoj figuri koju preuzeh umjesto njega, pa eto...da mu malo skrati dane dok ga ne dobije u ruke. Smile

Koga?
Momcica po imenu
FT-04 SCORIA (Fans Toys 'Iron Dibots' No.1)

Ilitiga MP Not-Slag:

Unaprijed da kazem - sve prenosne lampe su mi na baushteli u novom stanu (posto nema druge rasvjete tamo), tako da sam ga morao uguziti tu pod ovu LED-icu za citanje, na prastari laptop kojeg drzim samo zbog FireWire porta koji je prestao biti standard i novi ga u pravilu nemaju.
RAdi video-kamere s DV trakom, jelte.....jesu nezgrapne, al i dalje tuku telefone. Uostalom, kad imas djecurliju, neces ih snimati yebenim telefonom, odudara od stereotipne slike roditelja.....

Uglavnom, kutija. Maaaala AA baterija kraj nje.
Jer je OGROMNA. Very Happy

Prednja strana s malo cudnjikavim si-dji artworkom, straznja s opisom na tecnom Engrishu.
Prednja se moze otvoriti u 'display-case':

Po meni mozda najslabiji element kompletnog paket-aranzmana......ne patim na pakiranja ni majmanje, ali ako su vec zamislili ovaj tip kutije, mogli su malo prezentabilnije postaviti ono sto se vidi unutra.. Npr, da zastitna plastika koja prekriva figuru nije puna folija i selotepa (Scoria izgleda jako izguzvano i mutno ispod toga svega), i da su se dodaci malo bolje poslozili, da karakter-kard bude takodjer izlozen. Dodushe, gornji sloj se moze skinuti, ali onda je figura izlozena prasini, otiscima i sondiranju uma, pa zastitna displej-kutija malo gubi smisao.
Od dodataka, tu je dodatna glava (s ljutim izrazom), dva dodatna lica (normalno i ljuto) u crvenoj boji za simulaciju crtich-looka, dva oruzja (mac i gan, oba s ugradjenim LED-icama ali bez baterija), karakter-kartica i instrukcije u boji.
E, i ovo u foliji - stikle za MP Grishu, da malo dobije na visini kad stoji kraj ove bebe. Very Happy

Posto je pakiran u robot-modu, ajmo od tuda:

Maaaala AA baterija.
= VELIKA figura!¨ cheers

Sta reci, izgleda genijalno....nema prigovora! Toliko kroma po njemu, trebalo je vremena dok nadjem kut iz kojeg ne bude fotka totalno prekrivena refleksijama!
Artikulacija jako dobra (od naglasaka - rotacija u struku, svaki prst zasebno artikuliran, plus i po jedan clanak na svakom osim palceva!, glava na balljointu), jedino sto mi u donjem dijelu malo drven - jedini 'nozni' swivel je gore u kukovima (zbog transformacije), i stopala su minimalno pokretna...ali perfektno odrzava stabilnost (sta obzirom na ovu masu, nije mala stvar!). Jedino sto izgleda malo nezgrapno kad se pomice jesu ramena, nekako nisko su polozena...
Krom je divan...ali mana je sta se otisci prstiju nenormalno vide. Ako nasmrt zatucete nekog Scoriom (obzirom na masu, ubojit je!), nema shanse da CSI ekipa ne izvuce bar neki paršl print kojeg moze iskoristiti protiv vas.

Primjetite prazno podrucje na sredini prsa i njegov oblik, samo ceka reprolejbel Very Happy

Naoruzan:

Oruzja (oba s LED lampicama unutra) izgledaju jako dobro, ali su POPRILICNO zayebana za postaviti u ruke, jer treba nekako obici palac i utaknuti tab u slot na dlanu. Plus, kao poprilican previd dizajnera, 'crossguard' na machu strsi dosta van rucke, tako da ga je nemoguce drzati prema naprijed s ispruzenom shakom jer udara u nogu dinosaura na podlaktici. Moze ili nakrivljena shaka, ili ovako u 'reverse grip' kao na slici.
Jos jedanput - stabilnost fantasticna!

Za usporedbu velicine, evo ga kraj nekog vrlo rashirenog, da steknete dojam.
I nekog ekstra-prasnjavog, da sav taj super-shajni krom jos vise iskoci Very Happy

Mac u desnoj ruci = ono sto sam govorio gore.

Transformacija.......VRLO jednostavna, i prakticki skoro pa preslikana s G1 Slaga, s par izmijenjenih/rafiniranih detalja, pogotovo u podrucju nogu.
Btw, nacin na koji se dinosaurove straznje noge spreme u robotske (najocitija razlika, gledamo li Scoriu i G1 Slaga, za povecani šhou-ekjuresi) je VRHUNSKI i strasno me odusevio koliko je briljantan i efikasan, i mozda mi je najbolji detalj na figuri. Stvarno, svaka cast Smile

AAAAa mOje OcIIII!!! Toliko bljestavila!!  cheers
Ovolika je mrcina uz 1:24 autic (da budem konzistentan, posto je ono gore bio Alternator)..... Uz MP autice, cijoj je skali namijenjen, djeluje ko autobus! Vrh!! Very Happy

I tako...sve u svemu, sto se tice same figure, mozda mi je jako jednostavna transformacija naj-ne-dojam, ali samo obzirom na velicinu figure...i sta je opet subjektivno.
Gledajuci na sta su isli, sta su ciljali i sta dobili, totalna pobjeda. Boljeg MP Slaga od ovog tesko da mogu pojmiti.

CoolTableše, srdacne cestitke na prinovi.  
divljasvinja

Back to top Go down

Post by zecijauskas on Mon Jul 14, 2014 7:23 am

Jako dobro izgleda, nema sta, odlicna kupovina.
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1588
Datum upisa : 2013-05-10

http://www.zeci.me

Back to top Go down

Post by coa sensei on Mon Jul 14, 2014 11:56 am

Odličan. Smile
coa sensei
Član kluba

Broj poruka : 718

Back to top Go down

Post by Sammael on Mon Jul 14, 2014 12:33 pm

Previše hroma za moj ukus Wink

Jako dobar review, još sam nesiguran za samu figuru, pogotovo što je bilo dosta žalbi na QC probleme na TFW.

*does not include accessories and upgrade kits; no drones - includes only characters with personalities; Nebulons count, Humans don't
Sammael

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Mon Jul 14, 2014 1:08 pm

falafala, ko da je moj! Smile

na sta su se zalili? Iskreno, ne primjecujem nekih QC problema....
Na OVOLIKU kolicinu kroma choek bi ocekivao bar petnaestak zasranih detalja prilikom vakuum-metaliziranja, ja sam nasao jedan, mozda dva. Zglobovi isto, super-cvrsti...plastika generalno jako dobra, bez gresaka. Stvari klikaju jednu u drugu poprilicno precizno....tako da nekih išjusa vrijednih spomena ne vidim.

Najveci funkcionalni minus je oblikovanje drski na oruzjima, dosta su teske za izmanevrirati oko palca i ukopcati u dlan jer imaju tabove s obje strane drske i palac ih prolazi uz poprilicno muke.
I jos veci, ona precka na machu zbog koje se nemere drzati ravno.....ali to je mozda jedini totalni dizajnerski previd/promasaj u svemu ovome.
U svakom slucaju, nema veze s QC-em......
divljasvinja

Back to top Go down

Post by kaznove on Mon Jul 14, 2014 1:10 pm

Meni je ovo vrh figura, pominjao sam to nekoliko puta vec. Svidja mi se i velicina i proporcije, sve, jos kad cujem da je i kvalitet dobar..samo gde je tih 200e Very Happy

BABOJ.B.C!
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3489
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Sammael on Mon Jul 14, 2014 1:31 pm

divljasvinja wrote:falafala, ko da je moj! Smile

na sta su se zalili? Iskreno, ne primjecujem nekih QC problema....
Na OVOLIKU kolicinu kroma choek bi ocekivao bar petnaestak zasranih detalja prilikom vakuum-metaliziranja, ja sam nasao jedan, mozda dva. Zglobovi isto, super-cvrsti...plastika generalno jako dobra, bez gresaka. Stvari klikaju jednu u drugu poprilicno precizno....tako da nekih išjusa vrijednih spomena ne vidim.

Najveci funkcionalni minus je oblikovanje drski na oruzjima, dosta su teske za izmanevrirati oko palca i ukopcati u dlan jer imaju tabove s obje strane drske i palac ih prolazi uz poprilicno muke.
I jos veci, ona precka na machu zbog koje se nemere drzati ravno.....ali to je mozda jedini totalni dizajnerski previd/promasaj u svemu ovome.
U svakom slucaju, nema veze s QC-em......

Ono što sam do sada video od pritužbi:

-Rep se ne zaključava lepo u triceratops modu
-Nedostaju neki od delova u pakovanju
-Ramena i drugi zglobovi ruke su užasno loose tako da ne mogu da se poziraju
-Problemi s hromom (naravno)
-Neki zglobovi uopšte ne rade ili su zaglavljeni
Sammael

Back to top Go down

Post by divljasvinja on Mon Jul 14, 2014 1:45 pm

S ovim konkretnim, nista od navedenog. Smile

Jedini donekle-loose zglobovi su kukovi, ali i to je relativno - figuru drze u pozama bez imalo problema, ali popustaju recimo pod tezinom same noge ako je podignes pod 90, stvarno je dosta teska.

Jedino, ovo sa zakljucavanjem repa mozda stoji....mozda, jer mi se zurilo i nisam sad proucavao zasto se ne ukopcava precizno, jesam li mozda zaboravio nesto poravnati i slicno...za sliku je bilo dovoljno blizu, hehe
To ce gazda proucavati kad ga preuzme Smile
divljasvinja

Back to top Go down

Post by tfikac on Mon Jul 14, 2014 1:52 pm

uzdravlje
tfikac

Broj poruka : 516
Datum upisa : 2012-08-15
Godina : 33

Back to top Go down

Post by skubi on Mon Jul 14, 2014 7:00 pm

Au au, bash dobro bi isho sa grishom
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3510

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Post by miljenko91 on Mon Jul 14, 2014 10:23 pm

najs najs  Very Happy  cheers  
miljenko91

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2013-10-14

Back to top Go down

Post by buzer on Tue Jul 15, 2014 12:48 am

KO, ali opet lep KO. . .  Very Happy

Evil'Con wrote:Fansproject meni licno izgleda nekako genericno, nema krila na ramenima koja su mi karakteristicna za Brainstorma, a i ima previse detalja, koji se svode samo na prave linije i kocke, kao na vecini 3-partija. Ima sigurno bolju transformaciju, ali je meni bitnije kako transformers izgleda kao robot, a ne kako se transformise, necu na polici da prikazujem njega usred transformacije ili da uramim uputsvo.
buzer
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 6517
Godina : 38
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Post by Cool Tables on Sat Nov 29, 2014 6:57 pm

Evo da napokon nabacim malo novih slika.
Nabavilo se dosta toga,i to na razne načine Smile

U movie kolekciji ništa novo tako da preskačemo odmah na G1,neznam tko je što vidio pa evo kompletne G1 police

Scoriu vam je predstavio divljasvinja kojem zahvaljujem usput,MP-10 je viđen i sve rečeno puno puta dosad tako da nemam šta više dodat.
Nažalost nisam ništa radio na dioramama ali sad sam nazad i bacam se na posao uskoro

Na preorderu mi je Fans Toys Soar koji bi trebao uskoro poletit prema meni,Sever-a uplačujem ovih dana
Cool Tables
Član kluba

Back to top Go down

Post by kaznove on Sat Nov 29, 2014 7:22 pm

Ooo lepo cestitke namnozilo se opasno i neka ti si jedini za sada koji uzima trt Mpove cenim da je generalni utisak dobar?

BABOJ.B.C!
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3489
Godina : 31

Back to top Go down

Post by Cool Tables on Sat Nov 29, 2014 7:36 pm

Fans Toys je odličan po kvaliteti,Quakewave-a ste vidjeli na izložbi a Scoria je premočna figura
Cilj je skupit svih pet FT dinobota
Cool Tables
Član kluba

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next