Deo moje kolekcije

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Deo moje kolekcije Empty Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Fri Oct 28, 2016 4:29 pm

Deo moje kolekcije 20161010
Deo moje kolekcije 20161011
Deo moje kolekcije 20161012
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by kaznove on Fri Oct 28, 2016 4:53 pm

lepo lepo, prave stvari Smile

_________________
Deo moje kolekcije I77c7b
BABOJ.B.C!
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3487
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 33
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by buzer on Fri Oct 28, 2016 6:37 pm

cheers

_________________
Evil'Con wrote:Fansproject meni licno izgleda nekako genericno, nema krila na ramenima koja su mi karakteristicna za Brainstorma, a i ima previse detalja, koji se svode samo na prave linije i kocke, kao na vecini 3-partija. Ima sigurno bolju transformaciju, ali je meni bitnije kako transformers izgleda kao robot, a ne kako se transformise, necu na polici da prikazujem njega usred transformacije ili da uramim uputsvo.
Deo moje kolekcije 24o96yu Deo moje kolekcije 9807Deo moje kolekcije 6377af8f64286a8a86167b3c62860a52
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6649
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 40
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by tfikac on Fri Oct 28, 2016 7:48 pm

uzdravljeDeo moje kolekcije 3089349857
tfikac
tfikac

Broj poruka : 543
Datum upisa : 2012-08-15
Godina : 35
Lokacija : kikinda

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Sat Dec 10, 2016 7:03 pm

The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Sat Dec 10, 2016 7:05 pm

Obecavam da cu ih uskoro izvaditi zbog slikanja....... Very Happy
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by Sammael on Sat Dec 10, 2016 7:07 pm

Nemoj da si lud da vadiš taj Hot Toys zbog slikanja...
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4849
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 39
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by Aerialbot on Tue Dec 13, 2016 8:22 pm

Auuuuu bato Hot Toys Optimus , svaka cast

_________________
Deo moje kolekcije Hvry1v
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 32
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Tue Dec 13, 2016 8:45 pm

[size=18]TRANSFORMERS MASTERPIECE MP 10 OPTIMUS PRIME CONVOY EVA MODE

Ovo je ipak moj favorit ! Moj omiljen Transformers,iako u po;etku nisam bio pristalica varijacije osnovnih boja,ova varijacija MP-10-ke me je odusevila......Deo moje kolekcije 185a3a10[/size]
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by kelebrimbor on Tue Dec 13, 2016 9:58 pm

Za Eva mp 10, pretpostavljam, otisao jedan bubreg?
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1901
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 36
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by alenpoison on Tue Dec 13, 2016 9:59 pm

EVA jedan od najboljih Smile ali mislim da je ipak Soundwave MP bolji od EVA MP-10
alenpoison
alenpoison

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2016-12-09
Lokacija : Sarajevo

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Tue Dec 13, 2016 10:07 pm

Saundwave mi je investicija za januar 2017......Kao priprema za Megatrona-a........ Very Happy.Prodao sam kolekciju  vintage mastersa za Evu.....Trudim se da ne narusavam kucni budzet.....Pri tome nisam ni jednog trenutku zazalio,posto MP Transformerse smatram najboljim akcionim figurama ikada.....
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by alenpoison on Tue Dec 13, 2016 10:16 pm

Početkom 2017 treba izaći KO MP Soundwave, ja ću tog uzeti, cijena mu je oko 89 dolara, znači, povoljnije nego 300 dolara za original. Moram se skupiti zbog budžeta
alenpoison
alenpoison

Broj poruka : 86
Datum upisa : 2016-12-09
Lokacija : Sarajevo

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Tue Dec 13, 2016 10:24 pm

http://www.bigbadtoystore.com/bbts/product.aspx?product=TAK12406&mode=retail..... Ja cu ovog   Masterpiece Soundwave with 5 Cassettes
PREORDER
Estimated to Arrive
Late December 2016
Our Price: $159.99
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by buzer on Wed Dec 14, 2016 12:30 am

Deo moje kolekcije 1407009730

_________________
Evil'Con wrote:Fansproject meni licno izgleda nekako genericno, nema krila na ramenima koja su mi karakteristicna za Brainstorma, a i ima previse detalja, koji se svode samo na prave linije i kocke, kao na vecini 3-partija. Ima sigurno bolju transformaciju, ali je meni bitnije kako transformers izgleda kao robot, a ne kako se transformise, necu na polici da prikazujem njega usred transformacije ili da uramim uputsvo.
Deo moje kolekcije 24o96yu Deo moje kolekcije 9807Deo moje kolekcije 6377af8f64286a8a86167b3c62860a52
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6649
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 40
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by zecijauskas on Wed Dec 14, 2016 7:38 am

Sjajno, baci slike figura. Ni ja nisam pristalica varijacija boja ali ovo je cool, jako dobro izgleda
zecijauskas
zecijauskas
Zapisničar

Broj poruka : 1646
Datum upisa : 2013-05-10
Godina : 34
Lokacija : Beograd

http://www.zeci.me

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Sat Dec 17, 2016 1:00 pm

KONACNO MI JE STIGAO I TAKARA TOMY MP-10.Deo moje kolekcije 20161214
Deo moje kolekcije 20161216
Deo moje kolekcije 20161215
Deo moje kolekcije 20161217
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by kelebrimbor on Sat Dec 17, 2016 1:08 pm

Najbolji ikada! Tata svih figura
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1901
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 36
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by Danilko on Sat Dec 17, 2016 1:49 pm

Sjajna figura! Uzdravlje. Imam i ja Takarinog i mogu da ti kazem da uopste nisi pogresio Smile

_________________
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4372
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 31
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Tue Apr 04, 2017 12:29 pm

Deo moje kolekcije 20170211
Deo moje kolekcije 20170416
Deo moje kolekcije 20170417
Deo moje kolekcije 20170415
Deo moje kolekcije 20170414



Novine u mojoj kolekciji  Very Happy
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by kelebrimbor on Tue Apr 04, 2017 12:39 pm

cheers cheers cheers
bravo Very Happy
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1901
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 36
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by Canegor on Tue Apr 04, 2017 12:50 pm

Odlican! Gradis vrlo ozbiljnu pricu! Smile
Canegor
Canegor
Član kluba

Broj poruka : 637
Datum upisa : 2014-02-26
Godina : 35
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by tfikac on Tue Apr 04, 2017 1:54 pm

UZdravlje
tfikac
tfikac

Broj poruka : 543
Datum upisa : 2012-08-15
Godina : 35
Lokacija : kikinda

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Wed Apr 19, 2017 6:37 pm

Stigao mi je  MP 36 Megatron-cim nahvatam vremena,bacam fotke na forum....Prvi utisci-Najbolji MP ikada,najbolji Transformers ikada !!!Nemam apsolutno nijednu primedbu u vezi njega.....Imam utisak da je kvalitet plastike i metala na jos visem nivou,od ranijih MP figura.....Nisam razocaran kvalitetom dizajna-zadnje strane figure/sto se cesto moze procitati,kao primedba.....Ono sto je sigurno,figura je 10xbolja nego sto se cini na fotografijama,koje se mogu videti na netu....P.S.Tesko da ce me u skorije vreme,ovako oduseviti neka figura-Istinski MP. Smile
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by The Flash on Thu Apr 20, 2017 10:30 am

Deo moje kolekcije 20170423
Deo moje kolekcije 20170418
Deo moje kolekcije 20170420
Deo moje kolekcije 20170422
Deo moje kolekcije 20170421
Deo moje kolekcije 20170419
Deo moje kolekcije 20170424
Deo moje kolekcije 20170426
Deo moje kolekcije 20170428
Deo moje kolekcije 20170427
Deo moje kolekcije 20170425


Very Happy Deo moje kolekcije 1382319546   Nadam se da sam vam bar malo preneo odusevljenje ovom figurom.....
The Flash
The Flash

Broj poruka : 106
Datum upisa : 2016-07-25
Godina : 41
Lokacija : Zrenjanin

Back to top Go down

Deo moje kolekcije Empty Re: Deo moje kolekcije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum