TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

+25
legenda
gvajmo
dem6n6vic
kelebrimbor
windcharger
miljenko91
yy22
divljasvinja
renegade38
Chromedome
Jazz's girl
zecijauskas
OPTIMUS_PRIME
Cool Tables
rodimus85
Evil'Con
g2k
Sammael
Danilko
Aerialbot
kaznove
skubi
Razorclaw
scan1
buzer
29 posters

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Wed Jun 10, 2015 10:47 am

Zamislite film koji prati MP liniju
Lagano secenje vena Very Happy
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Mon Jun 15, 2015 12:33 pm

dvanaest?!
Ih!  cheers

iako, ne ocekujem previse od niceg...jedan od glavnih recepata za zabavnu industriju opcenito, otkad udjosmo u novi milenij - osim rimejkova - je pobacati sve sta znamo u ogroman lonac, malo promuckati, filtrirati van ono sta se smatra marketinski najuspjesnijim u koliko god suludoj kombinaciji, i nesto ispadne. 'postmodernizam', jel.

I dalje ne znam jel cinjenica kad je netko upoznat s izvornim materijalom plus ili minus u dozivljaju takvog neceg...
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Mon Jun 15, 2015 6:21 pm

divljasvinja wrote:dvanaest?!
Ih!  cheers

iako, ne ocekujem previse od niceg...jedan od glavnih recepata za zabavnu industriju opcenito, otkad udjosmo u novi milenij - osim rimejkova - je pobacati sve sta znamo u ogroman lonac, malo promuckati, filtrirati van ono sta se smatra marketinski najuspjesnijim u koliko god suludoj kombinaciji, i nesto ispadne. 'postmodernizam', jel.

I dalje ne znam jel cinjenica kad je netko upoznat s izvornim materijalom plus ili minus u dozivljaju takvog neceg...
mene su na istoriji umetnosti ucili da kada neko kaze postmodernizam, moras reci: "bilo ne ponovilo se" Very Happy
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Mon Jun 15, 2015 10:17 pm

heh Smile
 a ima dosta znacajki - odbacuje ideje svog prethodnika i teznju pronalazenja neceg apsolutnog, esencije koja bi bila najuzvisenija znacajka citavog koncepta, i miksa sve i svasta uz nepriznavanje distinkcije izmedju uzvisenog i prizemnog, sve je jednako bitno i jednako legitimno. Totalna negacija prethodnika.
..ali ovo je ipak with a twist - elementi koje vadi i miksa su iskljucivo oni koji imaju najvece projicirano trziste i zadovoljavaju sve nishe istog, ergo naprofitabilniji.
neoliberalisticko-konzumeristicki postmodernizam.

jesam ga nasro. Very Happy
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Mon Jun 15, 2015 11:24 pm

divljasvinja wrote:heh Smile
 a ima dosta znacajki - odbacuje ideje svog prethodnika i teznju pronalazenja neceg apsolutnog, esencije koja bi bila najuzvisenija znacajka citavog koncepta, i miksa sve i svasta uz nepriznavanje distinkcije izmedju uzvisenog i prizemnog, sve je jednako bitno i jednako legitimno. Totalna negacija prethodnika.
..ali ovo je ipak with a twist - elementi koje vadi i miksa su iskljucivo oni koji imaju najvece projicirano trziste i zadovoljavaju sve nishe istog, ergo naprofitabilniji.
neoliberalisticko-konzumeristicki postmodernizam.

jesam ga nasro. Very Happy
sila je jaka u vama kolega, 
dekan prof dr Vladimir Mako bi vam dao 10 za ovo pisanije
meni je uvek bila degutantna ta negacija svega sto je bilo pre: ponistimo 10% loseg i 90% dobrog i proglasimo se carevima univerzuma
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Tue Jun 16, 2015 9:34 am

Tako nekako, da.
Plus bonus poeni za iskrivljenu prilagodbu novom narashtaju.
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Tue Jun 16, 2015 1:25 pm

divljasvinja wrote:Tako nekako, da.
Plus bonus poeni za iskrivljenu prilagodbu novom narashtaju.
Cela prica sa novim filmovima se zasniva na tome. Prilagodi neupucenima i ponisti sve od ranije. Zato se ona deca i tako sokiraju kada vide stare crtace
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by skubi Wed Jun 17, 2015 4:41 am

lepo objashnjeno stanje svega sada u ova dva poslednja posta, to za prilagodjavanje neupucenima
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Thu Jun 18, 2015 11:25 am

A valjda to tako mora, jbg....
Spajdermena mog tate je ugrizao radioaktivni pauk, mog je ugrizao genetski modificiran pauk, a Spajdermen mog sina ce biti zarazen pauk-virusom kroz svoj implantirani usb-port.
Da bi se i dalje prodavale, stvari se rebootaju i  prilagodjavaju em novim saznanjima koja cine stare stvari smijurijom, em nekom majndsetu (do kojeg valjda dodju istrazivanjem trzista), em trenutnim generacijskim strahovima. 

Em jer su ljudi potrosili skoro pa svu mashtu i nisu vise u stanju smisliti ista originalno.
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by g2k Thu Jun 18, 2015 11:45 am

divljasvinja wrote:A valjda to tako mora, jbg....
Spajdermena mog tate je ugrizao radioaktivni pauk, mog je ugrizao genetski modificiran pauk, a Spajdermen mog sina ce biti zarazen pauk-virusom kroz svoj implantirani usb-port.
Da bi se i dalje prodavale, stvari se rebootaju i  prilagodjavaju em novim saznanjima koja cine stare stvari smijurijom, em nekom majndsetu (do kojeg valjda dodju istrazivanjem trzista), em trenutnim generacijskim strahovima. 

Em jer su ljudi potrosili skoro pa svu mashtu i nisu vise u stanju smisliti ista originalno.
ovo prvo ti cak i nije losa ideja...vidis

a za ovo drugo,velika je verovatnoca,ali eto vidis i ti si cak u naletu pisanija smislio jednu dobru ideju Wink cheers
g2k
g2k

Broj poruka : 1679
Datum upisa : 2012-12-03
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Thu Jun 18, 2015 12:24 pm

g2k wrote:a za ovo drugo,velika je verovatnoca,ali eto vidis i ti si cak u naletu pisanija smislio jednu dobru ideju Wink cheers

o, imam ja ideja koliko ti dusha zeli....ali u zivotu vremena, prostora i logistike za realizaciju monumentalnih 0,7% toga.
Zato me i ljuti kad ljudi kojima je to posao rade sranja kakva posvud vidjamo...

(i potkrala se greska - moj pauk je bio mutiran. Jer je mutirano tada bilo in, a radioaktivno passe. Genetski modificirani pauci, nekako pretpostavljam, uveseljavaju danasnju publiku.)

Botomlajn - sta god da ga je ugrizlo/zarazilo, to je i dalje Spajdermen, koji i dalje radi iste stvari kao i svi Spajdermen(ov)i do sada, samo je "prilagodjen".
...i koliko god mi svo to ributanje mrsko - da si neki tamo klinac danas, u ovo doba, da li bi se sad ubacio u Transformerse znajuci da postoji 30g neprekinutog kontinuiteta koje bi trebalo izuciti da bi se mogao nazvati čru fanom.....?
Naravno, zanemarujuci cinjenicu da bi se taj kotinuitet vjerojatno odavno pretvorio u ustajalo bezidejno g$&^#, ako bi stalno tupio po istom (eto ti MAstersi kao krunski primjer, recimo).

Zadrzavati staro i graditi na njemu - ne samo u smislu eksploatacije marketinskih vrijednosti Optimusa prajma i ekipe - i odrzavati to sve skupa svjezim novim idejama i konceptima, poshtujuci staro. To bi bio nacin.
Rebootanje je za pi*ke. A to iskljucivo i rade.
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Thu Jun 18, 2015 5:29 pm

divljasvinja wrote:
g2k wrote:a za ovo drugo,velika je verovatnoca,ali eto vidis i ti si cak u naletu pisanija smislio jednu dobru ideju Wink cheers

o, imam ja ideja koliko ti dusha zeli....ali u zivotu vremena, prostora i logistike za realizaciju monumentalnih 0,7% toga.
Zato me i ljuti kad ljudi kojima je to posao rade sranja kakva posvud vidjamo...

(i potkrala se greska - moj pauk je bio mutiran. Jer je mutirano tada bilo in, a radioaktivno passe. Genetski modificirani pauci, nekako pretpostavljam, uveseljavaju danasnju publiku.)

Botomlajn - sta god da ga je ugrizlo/zarazilo, to je i dalje Spajdermen, koji i dalje radi iste stvari kao i svi Spajdermen(ov)i do sada, samo je "prilagodjen".
...i koliko god mi svo to ributanje mrsko - da si neki tamo klinac danas, u ovo doba, da li bi se sad ubacio u Transformerse znajuci da postoji 30g neprekinutog kontinuiteta koje bi trebalo izuciti da bi se mogao nazvati čru fanom.....?
Naravno, zanemarujuci cinjenicu da bi se taj kotinuitet vjerojatno odavno pretvorio u ustajalo bezidejno g$&^#, ako bi stalno tupio po istom (eto ti MAstersi kao krunski primjer, recimo).

Zadrzavati staro i graditi na njemu - ne samo u smislu eksploatacije marketinskih vrijednosti Optimusa prajma i ekipe - i odrzavati to sve skupa svjezim novim idejama i konceptima, poshtujuci staro. To bi bio nacin.
Rebootanje je za pi*ke. A to iskljucivo i rade.
potpis za ljude koji otaljavaju svoj posao koji je moj posao iz snova...
reboot... pa lakse i jeftinije uvek bolje prolazi, minimum truda i troska i maksimum ucinka i boga mi ide im, to su isti oni boldovani, otaljaju posao za pola sata i kupe 3 jahte, zar ne biste i vi tako? Very Happy
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Sat Jun 20, 2015 6:06 pm

meni sasvim dovoljna i jedna jahta Very Happy

ima primjera koliko oces...da citiram legendarnu izjavu:

Andy Schmidt wrote:I'm just constantly surprised at how you guys keep track of all this stuff. It's really impressive. And yes, it's a part of my job, but it's not how my brain works naturally. I have to really work at it. This is part of the job that doesn't come easily to me. ... Back at Marvel we just didn't care Wink

IDW-ov glavni urednik (!!!!!) za TFove, suocen s fanovima kojima je - gle cuda - bilo stalo do kontinuiteta price i koji su umjesto njega uocavali propuste i sranja..
Sta reci na to....

-----
p.s. - molim nadlezne da prebace ove zadnje postove u odgovarajuci topik.....znam da ne spadaju tu, i rado bih nastavio ugodnu mi diskusiju.
Fala.
Smile
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Sat Jun 20, 2015 6:19 pm

divljasvinja wrote:meni sasvim dovoljna i jedna jahta Very Happy

ima primjera koliko oces...da citiram legendarnu izjavu:

Andy Schmidt wrote:I'm just constantly surprised at how you guys keep track of all this stuff. It's really impressive. And yes, it's a part of my job, but it's not how my brain works naturally. I have to really work at it. This is part of the job that doesn't come easily to me. ... Back at Marvel we just didn't care Wink

IDW-ov glavni urednik (!!!!!) za TFove, suocen s fanovima kojima je - gle cuda - bilo stalo do kontinuiteta price i koji su umjesto njega uocavali propuste i sranja..
Sta reci na to....

-----
p.s. - molim nadlezne da prebace ove zadnje postove u odgovarajuci topik.....znam da ne spadaju tu, i rado bih nastavio ugodnu mi diskusiju.
Fala.
Smile
jedan od mojih bogova Tite Kubo, lepo pise i crta Bleach-a prakticno sam i tako poslednjih 14 godina, sa sve pricama u prici, prejebenim iznenadjenima itd i nigde rupe... SAM, ponovicu SAM
pa majku vam lopovsku, ne mozete da pratite kontinuitet na 15 strana nedeljno...
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by divljasvinja Mon Jun 22, 2015 10:01 pm

kelebrimbor wrote:jedan od mojih bogova Tite Kubo, lepo pise i crta Bleach-a prakticno sam i tako poslednjih 14 godina, sa sve pricama u prici, prejebenim iznenadjenima itd i nigde rupe... SAM, ponovicu SAM
pa majku vam lopovsku, ne mozete da pratite kontinuitet na 15 strana nedeljno...

pa sam i jest najlakse pratiti sve. Ako ti je stalo. Pisem i crtam i ja sam nesto, jos i duze, nigdje rupe. Smile
...samo sta je u startu odluceno da ne ide iz mojih ruku dok citav magnum opus ne bude gotov.

Jednom. Smile
divljasvinja
divljasvinja

Broj poruka : 1157
Datum upisa : 2013-02-24
Godina : 44
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by skubi Fri Jun 26, 2015 2:56 am

Devastwjtor na priorderu, bbts

Navali narode

[You must be registered and logged in to see this link.]

Shalim se. Da vidimo kolka je kutija, pa cemo u par navrata svima da donesemo kolega i ja
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by legenda Fri Jun 26, 2015 11:39 am

ma ajde taman sam hteo da ga stavim 130e ok i postarina jos 80e HAHAHHAHAA i carina ma daj ljudi nije relano Very Happy
legenda
legenda

Broj poruka : 447
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 35
Lokacija : Mladenovac

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by Sammael Fri Jun 26, 2015 12:26 pm

Zar ce neko zaista da uzme Hasbro verziju?
Sammael
Sammael
Overlord of Destruction (Admin)

Broj poruka : 4856
Datum upisa : 2011-07-03
Godina : 44
Lokacija : Venal Fortress, Gray Waste of Hades

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by legenda Fri Jun 26, 2015 12:52 pm

E da ovo je hasbro onaj takara 2x lepis
legenda
legenda

Broj poruka : 447
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 35
Lokacija : Mladenovac

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by Aerialbot Fri Jun 26, 2015 4:06 pm

Shipping i carina ce kostati vise od same figure,to narucivanjem nece biti ispod 250e sto je po mom misljenju teska budalastina

Ja to uzimam samo ako bude u evropskim radnjama
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by legenda Fri Jun 26, 2015 4:08 pm

E super a da se organizjuje soping tura
legenda
legenda

Broj poruka : 447
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 35
Lokacija : Mladenovac

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kaznove Wed Jun 01, 2016 7:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


I reakcije??? 

Realno- Ultron! Smile
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kelebrimbor Wed Jun 01, 2016 7:15 pm

Realno - Predator Very Happy
kelebrimbor
kelebrimbor

Broj poruka : 1910
Datum upisa : 2014-03-24
Godina : 41
Lokacija : zemun

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by Danilko Wed Jun 01, 2016 7:15 pm

Realno retardirano izgleda. Very Happy
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by kaznove Wed Jun 01, 2016 7:18 pm

sto? vidis da se postigde, neko mu je zalepio samar kolko je ruzan, ostao mu otisak Smile
kaznove
kaznove
Predsednik kluba

Broj poruka : 3495
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti - Page 29 Empty Re: Movie / ROTF / DOTM / AOE / TF5 vesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 31 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum