TransFans Srbija - Forum prvog i jedinog kluba ljubitelja Transformersa u Srbiji (a i šire!)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transformers Trilogija

+10
buzer
zekan666
kaznove
Sammael
Aerialbot
windcharger
skubi
TheReplicant
scan1
coa sensei
14 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by zekan666 Tue Feb 14, 2012 8:14 am

Problem je shto se Michael Bay tu najmanje pita,sve diriguju producenti.
Mozemo kao i do sada da ochekujemo neku shuplju prichu sa previshe ljudi i sa njihovim "jako interesantni zivotima". Jbg,kad bi se manuli tih ljudi...kontam da bi sve bilo mnogo bolje.
zekan666
zekan666

Broj poruka : 97
Datum upisa : 2011-12-28
Godina : 45
Lokacija : Novi Sad

http://www.nominalabuse.com/

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by scan1 Tue Feb 14, 2012 10:36 am

skubi wrote:rat svetova meni dobar.

Stvarno? Celi svet sravnjen a vanzemaljci zaboravili na Boston?
scan1
scan1
Član kluba

Broj poruka : 2389
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 40
Lokacija : Niš

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by buzer Tue Feb 14, 2012 10:42 am

Very Happy
jos jedan glupi holivudski kataklizmicni film, sa Amerikom u centru paznje kao jedinom zemljom na planeti gde mali zeleni prvo udaraju. . .
buzer
buzer
Epik Flejmbejting Trol ov Ledžend

Broj poruka : 6650
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 45
Lokacija : Beograd-kuca, vrtic, pos'o, vrtic, kuca, pos'o, kuca

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Danilko Tue Feb 14, 2012 11:13 am

Ajde da se drzimo teme.
Danilko
Danilko
Ambasador

Broj poruka : 4373
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 36
Lokacija : Dubizzle

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by skubi Tue Feb 14, 2012 3:35 pm

javili danas na radiu, neshto 20i jun 2014e je film novi i radi ga bej.
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by TheReplicant Sat Feb 25, 2012 5:34 pm

Sta god mislili o filmovima, mora se priznati da Hasbro vodi pametnu politiku...

Filmovi su savrsena reklama i svidja mi se sto su utrapili i TF i G.I. Joe u filmsku verziju...

Iskreno, voleo bih da nastave da snimaju TF filmove (bez obzira da li su nastavci ili reboot ili requel ili sta god i kako god bili klasifikovani), iz prostog razloga sto se tako odrzava fransiza u "svesti naroda"... I plus sto se, ako je film uspesan, otvaraju vrata za svakakve figurice, igrice, crtane serije i uvek ce moci da se nadje po neto i za stare i za nove fanove...

TheReplicant
Član kluba

Broj poruka : 12
Datum upisa : 2011-12-29
Godina : 42
Lokacija : Krusevac

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by skubi Sat Feb 25, 2012 5:38 pm

istomishljenici smo, napisao sam neshto slichno na crtacima dok sam kuco tamo
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by TheReplicant Sat Feb 25, 2012 6:02 pm

scan1 wrote:
skubi wrote:rat svetova meni dobar.
Stvarno? Celi svet sravnjen a vanzemaljci zaboravili na Boston?
Rat Svetova mi je jedna od omiljenih knjiga i bez obzira sto film nema bas nikakve veze sa knjigom (osim osnovne price), meni se dopao kao film... Mislim da su pokazali ono sto su trebali da pokazu, tj. kako bi izgledalo kad je drzava napadnuta od strane mnogo jace sile iz ugla obicnog coveka koji nema blagog pojma sta se dogadja i zasto se dogadja (a sto su mnoge nacije, osim Amera, i imale priliku da osete "na sopstvenoj kozi")... A, na mane tog tipa sam prestao da obracam paznju... Nuzno zlo, jbg...

skubi wrote:istomishljenici smo, napisao sam neshto slichno na crtacima dok sam kuco tamo
Very Happy

Great minds think alike! Very Happy

TheReplicant
Član kluba

Broj poruka : 12
Datum upisa : 2011-12-29
Godina : 42
Lokacija : Krusevac

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Cool Tables Sat Mar 10, 2012 6:52 pm

Ma samo neka izbacuju nove filmove,bit če i novih figura dok je tako.

Iako kvaliteta figura opada,nove figure me uvijek obraduju tako da samo naprijed Smile
Cool Tables
Cool Tables
Član kluba

Broj poruka : 864
Datum upisa : 2011-12-29
Godina : 41
Lokacija : Zagreb

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by OPTIMUS_PRIME Mon Apr 16, 2012 12:23 pm

Sto se filmova tice nemam bas neko misljenje,prvi je bio vauuu,drugi isto.Treci mi je do nekle dobar.Ne svidja mi se prica i dizajn pojedinih robota.Prica u sva tri dela filma prati pricu Sema Vitvikija u vise od pola filma a negde od polovine se pojavljuju transformersi,bolje da su film nazvali Sam Witwicky and Transformers.Ono sto filmu fali pored dobre price i boljeg dizajna nekih robota je i neki zaplet,da se malo vise udje u karakter robota,neki roboti se pojavljuju na par sekundi ne stignu ni rec da progovore.Takodje mi je glupo sto glavni nosioci fransize umiru,npr Jazz.Da je Bej gledao G1 znao bi da je Jazz jedan od glavnih i omiljenih likova mnogih.Isto su usrali u trecem filmu wheeljack-a koji treba da bude nesto kao ajnstajn ili ti sajbertronski naucnik,a on ispade topovsko meso(gvozdje),a i ruzno su ga napravili.
Prvi sam pljunuo i osudio transformers animated,govorio sam da je retardirana serija,ma govorio sam sve najgore o njima,a ispali su najbolji caki i kao figure.Na stranu kretenski izgled u crtanom u Animated-ima su uradili karakter svakom robotu svako je svoja licnost sa manama i vrlinama a i oziveli su neke g1 likove i napravili su ih da budu sto interesantniji.Dok Bej nije uneo ni K od karaktera u svoje filmove.
OPTIMUS_PRIME
OPTIMUS_PRIME

Broj poruka : 254
Datum upisa : 2012-04-12
Godina : 39
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Guest Fri Jun 08, 2012 10:53 pm

Meni su okej mogli nešto da izbace i da ubace ,ali da mogli su biti bolji ,a ovako najbolji mi je 3 deo pa 1 i na kraju 2 i preporučujem fanedit od 2 jer mi je zapravo okej i izbačeni su mnogi problemi koji mi smetali ,ali lično u 2 mi najviše smetalo kako su upropastili Skidsa ako ste pročitali Marvel stripove shvatićete zašto.
Uredu počeću sa prvim-Ima mane ,ali imao dobre ideje naprimer allspark kocka me podseća na G2 cyber kocku koju sam kao klinac video u seriji meni naj veća mana kao u sva tri filma jesu Sam i njegovi roditelji zšto postoje bolje Spike i Sparkplug kao u originalu imaju njihova prezimena vojnici su kul bar meni Lenox i Eps agent Simmons okej ,ali kasnije mi je on naj smešniji lik u 2i3 roboti mi se sviđaju samo zašto Jazz morao da pogine mislim stvarno ,ali ono po čemu je 1 deo najbolji jeste transformers likovi ono što meni čudno jeste u filmu se pojavi Bonecrusher (kostolomac i figura je super) ,a u dvojci se pojavljuje Devastator ,a umesto njega je Rampage član G1 Predacon-a isto za Frenzy u dvojci se pojavljuje Soundwave (Zvučni talas) neznam čudno mi je akcija je strava brutalna znam ali i u originalu ubili naše drage heroje zar ne priča okej je bar meni Autoboti pokušavaju da uzmu kocku koja je kao matriks iz serije i stripova samo u stripovima matriks oživljava i stvara nove transformerse nego u crtaću i treba da spreče Deseptikone da ne stvore nove vojnike od ljudske tehnologije i da kad našli Megatrona i kad ga pregledali oni od njega stvarali izume to je zapravo dobra ideja samo zbog nekih mana ispade kako jeste zato za mene je dobar nije super ,ali je dobar.


A sada 2 deo ijao(:-( ''gulp''-Ovde uradili malo više negativnog nego pozitivnog pozitivno prvo ima više robota nego pre to je super manje ljudi za koje se svi bune borbe okej samo neke mogu biti zbunjujuće da se prate scene sa Optimusom su super i u prkvl i prolog stripovima kod sva 3 filma pomažu mnogo u vezi priče e sad negativne stvari o boy kao prvo lepo videti Jetfire (Mlazna paljba) ,ali je matora drtina ne razumem možda da bi objasnili koliko dugo bio sa Deseptikonima i koliko pratio Fallen (Palog) i dalje svi transformersi su star a on ima reomu i bradu da znam u G1 Scourge ima brkove isto i Wreck-gar ,ali ipak ja to nisam voleo ni u G1 samo kod Alpha triona pa onda kada se žrtvuje da pomogne Optimusu on baci njegove ostatke na pesku lepo prvi leteći Autobot u istoriji transformersa je ostavljen u pesku da rđa pa kada dođu pljačkaši grobova i uzmu njegov leš i prodaju ga za staro gvožđe na crnom tržištu pa onda ja iz tog univerzuma kupim ga na crnom tržištu i sahrnim ga kako treba kao pravi heroj zaslužuje sledeći problem su ljudi moj bože njih ima naj više i naj duže u ovom delu roditelji ,a posebno majka koja bila nadrogirana su bili pre dugo u filmu ,a da ne pričam koliko ima beskorisnih i nepotrebnih ludskih likova samo želim da ih Devastator pojede ,a sad on je na redu kao prvo on lično izgleda strava ,ali to je maltene jedina dobra stvar kod njega broj 1 on se sastavi od 7 konstruktikona šta! broj 2 u prošlom delu bio Bonecrusher ne u 2 delu zašto? broj 3 on je šaren ne fali toliko ali komplikuju previše i ponavljam I broj 4 je ima muda da ima velika srebrna MUDA???????????????????????????? zašto koja je poenta u stripovima oni stvaraju protoforme (beba transformerse) u tehno organske čaure gde oni sami programiraju kakvi će da budu ako su to objasnili zašto su to uneli.Sledeći problem je smrt Optimusa ''koje iznenađenje'' ono što mi fali nije to što u originalu poginuo pa da nas stare fanove opet to dotuče ne nego to što Megatrona oživeli sa delom kocke i žrtvovali deo jednog od konstruktikona zašto nisu to i oni uradili da Optimus nebi žrtvovao nikoga ni deo tela od svojih ,ali kasnije ga oživeli sa delom allsparka i matriksa ne ranije i zašto to nisu uradili isto za Jazz-a RECI TE MI!.A sad ono što ste čekali svi mi fanovi ga mrzimo još od originalnog filma ovog lika ja verujem da niko ne voli ,a to je ...Wheelie jebeni, dosadni,beskorisni WHEELIE ja ga mrzim mrzim negove igračke posebno G1 verziju ,ali čekaj zar nije malo pomogao u filmu ,a jeli majke ti reci mi osim što nešto preveo od hieroglifa šta drugo uradio evo šta potrošio talenat jednog odličnog davalaca glasova za crtaće (Tom Kane-a) i izdao Deseptikone samo da bi đipao na nozi od Megan Fox molim te reci nešti dobro o njemu osim što je priznajem bio malo smešan hajde reci mi.Još jedan problem ovaj je malo poznat problem Fallen ne jer ga malo ima nego on nastao u IDW strip War with in i ovo će da šokira kada se Megatron i Optimus borili pored jednog Space brige-a (Zvezdanog mosta) Megatron namestio da samo jedna osoba prođe kroz nje Optimus ne znajući skočio na njega i oboje pali kroz most posle nekoliko godina izađe The Fallen i pogodite ko je on ustvari tačno XD Optimus i Megatron spojeni u jedno ???????????????????????????????? aha mind fuck zar ne sada kako uspeli to da zeznu neznam ni sam.Okej okej još 2 pozitivne stvari u stripu objasnili da Starscream saznao za Fallen pa se tako pridružili ,a ono sa sentinelom se dogovorili odavno pre toga pa nije što Amerikanci zovu plot hole a druga stvar imate na youtube spinof seriju Transformers cyber missions koji se dešavaju pre,posle,između i za vreme filmova pa eto još objašnjenja koja mogli da ubace u filmove /Sad i eto šta mislim o TF2 nadam se da vam se dopalo.


I sada poslednji i koji mi se stvarno sviđa Dark of the moon-Ja sam bio na premijeri filma u Tuckwood-u gledao sam u 3-D i bilo EPIC XD svidelo mi se nekima nije nekima bilo dosadno razumem i drago mi je da čujem zašto ,a ne tek tako bez razloga kao i prvi ja sam se lepo proveo ,ali i ovaj ima probleme i iskreno ne postoji perfektno čak i u dobrim filmovima nađem mane ,ali sad moram da kažem šta mi se najviše svidelo u filmu imalo desta na engleskom homage-eva na G1 kao na primer kada zbog Deseptikona Autoboti su izbačeni iz zemlje i svi mislili da su mrtvi kao u sezoni 2 epizode 15 i 16 Megatron's Master Plan Pt1 i Pt2 veruj te mi te easter egg-ove sami možete naći ono što mi se nije svidelo su smrti big suprise ,ali taj prokleti homage na original Ironhide poginuo NOOOOOOOOO http://www.nooooooooooooooo.com/ ,a koga izdao SPOILER Sentinel Prime sa kozmičkom rđom opet iz epizode 2x44 - Cosmic Rust izdao sve Autobote tek tako ,ali ispada da su to još na sajbertronu on i Megatron to is panirali eonima da bi pretvorili ljude u robove i kao egipćani jevreje nateraju da poprave sajbertron ili kako ostali to zovu kibotron i sad sam se setio da kažem u 2 delu mi se svidelo kada reki da je Fallen stvorio piramide jer neki veruju da su vanzemaljci stvorili piramide lukavo ,ali upropastili na kraju ideju )X( dammit Bay ,a sad još jedna mana u 2i3 jeste u ktripovima poginuli oni novi likovi iz dvojke i u igricama i verovali ili ne bio u stripovima Astrotrain(Astro voz) samo da bi je ubio Chromia žrtvovaći i njen život u procesu ''jej'' uglavnom svideo mi se 3 deo a ljudi zapravo nisu toliko nervirali čak Sam-ovi roditelji jedva bili u filmu samo 2 možda 3 scene HURAAAAAA!XD zato eto moje mišljenje o filmovima a za filmske figure 1 mesto ROTF za grešni film došle dobre figure na primer moj Lockdawn 2 mesto 2007 zbog toga što od njih počele dobre figure i na kraju 3 mesto DOTM figure jer nemam ih skupi ovde u Srbiji ,ali po videoima na youtube su super samo zbog nekih figura u koje sam se razočarao, zbog toga što neke figure dozvoljene samo u Japanu i što smanjili figure zbog Mech-tech oružija je ne prihvatljivo ,ali mi se ipak sviđaju i ako je Optimusiova figura treš super su.


I sad za kraj od najboljeg do najgoreg filma u triologiji:
1.Dark of the moon.
2.2007.
3.Revenge of the Fallen.
Hvala na slušanju i žao mi je ako sam vam oduzeo vreme bez ljutnje nadam se i to je to TILL ALL ARE ONE.

Guest
Guest


Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Aerialbot Fri Jun 08, 2012 11:03 pm

Ja stvarno nemam nerava da citam sve ovo al svaka ti cast cheers
Aerialbot
Aerialbot
Administrator/clan nadzornog odbora

Broj poruka : 5360
Datum upisa : 2011-07-04
Godina : 36
Lokacija : Beograd

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Guest Fri Jun 08, 2012 11:08 pm

Hvala na komplimentuXD

Guest
Guest


Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by GIGANTUSful Sat Sep 15, 2012 3:24 am

Meni je cela trilogija prosto odlicna,pocevsi od fizickih i karakternih dizajna likova pa do price i slicnostima sa prethodnim TF crtacima,odlicnih efekata i akcionih scena uz kojih se uziva gledajuci film i naravno odlicnih filmskih figura.Ova trilogija(posle nje TF Prime)je za mene nesto najbolje sto se desilo Transformersima za ovih 20 i kusur godina. Very Happy
GIGANTUSful
GIGANTUSful

Broj poruka : 38
Datum upisa : 2012-09-15
Lokacija : Novi Sad

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Guest Sat Sep 15, 2012 10:34 am

GIGANTUSful wrote:Meni je cela trilogija prosto odlicna,pocevsi od fizickih i karakternih dizajna likova pa do price i slicnostima sa prethodnim TF crtacima,odlicnih efekata i akcionih scena uz kojih se uziva gledajuci film i naravno odlicnih filmskih figura.Ova trilogija(posle nje TF Prime)je za mene nesto najbolje sto se desilo Transformersima za ovih 20 i kusur godina. Very Happy
Slažem se, ali ipak šta fali i drugim stvarima u TF-u što se dešavalo tokom godina? Ja mislim da i pre filmova smo imali dobre stvari na primer ja volim sve transformers serije osim Super god master force-a i imali smo dosta dobrih figura tokom godina zato dali to znači da je tebi stalo samo do filmova i TF Prime-a (što ja predlažem svima da gledaju jer je dobra serija Very Happy). Uglavnom skoro 30 godina transformersa i ti voliš samo filmove i jednu seriju iz franšize to je sve šta je sa ostalim serijama i figurama?

Guest
Guest


Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by GIGANTUSful Sat Sep 15, 2012 5:26 pm

Unicron trilogija mi je dobra i Animated mi se svideo,G1 nije los,WFC i FOC igre su zakon ali filmovi i prime su mi bas omiljeni. Very Happy
GIGANTUSful
GIGANTUSful

Broj poruka : 38
Datum upisa : 2012-09-15
Lokacija : Novi Sad

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Guest Sat Sep 15, 2012 7:30 pm

GIGANTUSful wrote:Unicron trilogija mi je dobra i Animated mi se svideo,G1 nije los,WFC i FOC igre su zakon ali filmovi i prime su mi bas omiljeni. Very Happy
Okej važi Wink

Guest
Guest


Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by skubi Sun Sep 16, 2012 5:05 am

sve u svoje vreme, rispekt
skubi
skubi
Ambasador

Broj poruka : 3504
Datum upisa : 2011-12-27
Godina : 39
Lokacija : Akacija 29

http://www.carskirez.com

Back to top Go down

Transformers Trilogija - Page 2 Empty Re: Transformers Trilogija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum